Waar valt jouw mond van open? Deel 2

Discussie in 'De lounge' gestart door Meisje93, 24 okt 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. pardoes

    pardoes VIP lid

    15 apr 2009
    7.669
    1.427
    113
    Als ik kijk dat de halve wereld al dagen lang vuurwerk afsteekt dan snap ik wel dat zij dat ook alvast hebben gedaan om toch een beetje oud en nieuw met de kinderen te vieren. Dat illegale vuurwerk vind ik dan weer niet kunnen......... ik weet nog, al zeker 30 jaar geleden, dat mijn oom bij de politie zat en die beste man had altijd prachtig vuurwerk, als ze vuurwerk in beslag namen dan werd nietalles ingeleverd voor vernietiging maar ging er zo her en der wat in een auto, tja ene kant corrupt natuurlijk en buiten de regels, aan de andere kant ook zo werd het vernietigd haha. Ik zou er niet zo zwaar aan tillen als er al eerder wat af wordt gestoken, die illegale knallen zou ik vervelender vinden en ook tegen hun wat van zeggen zo van afsteken snap ik, lekker doen maar hou het netjes.... ik heb respect voor het feit dat ze er vannacht staan en hun leven wagen voor onze veiligheid.
     
    hummeltje5 en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  2. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    27 jan 2017
    9.043
    16.551
    113
    Hoe gaat het met jullie? Ik ben alleen maar nieuwsgierig. :oops::|
     
    Iertje81 en Philou vinden dit leuk.
  3. Lisa280887

    Lisa280887 VIP lid

    13 jan 2019
    5.072
    5.826
    113
    Vrouw
    precies dit. Bij welke baan dan ook! Je bent naast je werk ook nog een gewoon mens.
     
  4. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.230
    7.277
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ik vind de wet overtreden iets anders dan 'maar gewoon mens zijn'. Ik vind dat niemand de wet zou moeten overtreden. En dan dus zeker een agent niet.
     
    NiVa0230, dds, Champetter en 12 anderen vinden dit leuk.
  5. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.671
    5.709
    113
    Er is genoeg op gereageerd hierover waar ik mij bij aansluit. Bij sommige beroepen moet je nou eenmaal dingen opgeven. Daarnaast zou ik mij als vriendin niet fijn voelen als ik drugs gebruik bij een politieagent waar ik mee bevriend ben. Net als een agent die op een feestje komt en overal drugs gebruik ziet. Die 2 werelden gaan in mijn ogen niet samen.
     
  6. Lisa280887

    Lisa280887 VIP lid

    13 jan 2019
    5.072
    5.826
    113
    Vrouw
    Ik heb het vooral over het principe. Er worden hier zo vaak dames aangevallen omdat ze niet reageren in het straatje van hun beroep. Een juf maakt een spelfoutje, een ander zegt iets wat niet geheel past bij het beroep. En de agent doet ook eens wat.

    Nee niemand mag de wet overtreden. Maar ik vind niet dat de agent extra gestraft moet worden omdat hij agent is.
     
    MyMiracle, dds, Luckyme96 en 5 anderen vinden dit leuk.
  7. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.669
    27.311
    113
    Vrouw
    #4467 GroeneBomen, 31 dec 2019
    Laatst bewerkt: 31 dec 2019
    Een gewichtsconsulent met morbide obesitas gaat natuurlijk wel ten koste van de geloofwaardigheid. Een agent die publiekelijk de wet in zn vrije tijd overtreedt ook.
    De longverpleegkundige die echt naar rook stonk had ook een deel van haar geloofwaardigheid verloren ( sowieso niet slim om te werken met mensen die gevoelige longen hebben dan)

    Bepaalde gedragingen privé kunnen wel degelijk invloed hebben voor het imago op t werk. (Kijk maar naar Marco Kroon)

    Als die longverpleegkundige alleen thuis rookte, had niemand er last van en dus geen invloed. De juf die een spelfout op t boodschappenbriefje maakt heeft ook geen invloed op de geloofwaardigheid op t werk. De brandweerman die met oud en nieuw t asfalt vernield door zelf een illegale brandstapel te maken verliest wel wat credits...
     
  8. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.601
    31.081
    113
    Vrouw
    Ik ben geen specialist op dit gebied. Maar dit is mijn logics hietin. Virussen (net als bacteriën) hebben een optimale temperatuur waarbij ze het goed doen. Je eigen afweersysteem maakt daar ook gebruik van (koorts)
     
  9. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.601
    31.081
    113
    Vrouw
    Iedereen is mens. Maar ieder mens heeft zich aan de wet te houden. En ik vind inderdaad dat het beroep wat je uitoefent en wat je privé doet elkaar beïnvloeden.

    Een juf die een spelfout maakt. Op haar eigen boodschappen briefje of op een forum. Och... Kan gebeuren. Maar in een mail naar ouders bijvoorbeeld niet. Of wanneer ze een stukje schrijft wat elders (niet school-gerelateerd) wordt gepubliceerd, dan moet dat ook gewoon kloppen.
    Ik vind een agent die de wet overtreedt niet geschikt voor zijn vak. Zeker wanneer hij anderen moet aanhouden, wanneer die dezelfde overtreding maken.
    Het voorbeeld van in beslag genomen vuurwerk zelf afsteken vind ik diep triest.
     
    RachelleNM, SAARC, hummeltje5 en 2 anderen vinden dit leuk.
  10. Waxinelichtjes

    Waxinelichtjes Fanatiek lid

    22 jun 2018
    3.695
    4.231
    113
    Vrouw
    Ik heet geen Anouk maar ik weet wel wat.
    Een virus leeft niet, maar maakt gebruik van een gastheer. Deze gastheer kan buiten het lichaam een paar uur tot paar dagen overleven.
    In het lichaam wordt het virus ingesloten door witte bloedlichaampjes. Zij werken beter bij warmte (koorts), waar een virus juist verzwakt bij teveel warmte.
    De witte bloedcellen maken het virus kapot.
     
  11. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.601
    31.081
    113
    Vrouw
    Combi dus van zwakkere afweer en sterker virus bij kou. En sterkere afweer en zwakker virus bij warmte.
    Goed samengevat?

    Dus niet zonder jas naar buiten als je gezond wil blijven.
     
  12. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.230
    7.277
    113
    Vrouw
    Brabant
    Even zonder jas naar buiten kan prima, daar koelt je lichaam niet van af. Bij langere blootstelling aan kou kan dat wel gebeuren, maar dat gebeurt niet vaak, omdat je dan echt wel wat warms aantrekt ;)
     
    suus1983 vindt dit leuk.
  13. Lynne182

    Lynne182 Bekend lid

    7 aug 2019
    774
    742
    93
    Vrouw
    We hebben het hier over een agent, een man, vader en echtgenoot, die samen met zijn gezin (illigaal?) vuurwerk afsteekt omdat die moet werken met Nieuwjaar. Nou nou wat erg zeg. Hij word wel hard aangepakt door sommige alsof die iemand heeft aangereden zonder te stoppen. Mensen moet ook nog beetje mens kunnen zijn.
     
    Lisa280887 en Syane vinden dit leuk.
  14. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.601
    31.081
    113
    Vrouw
    En zonder illegaal vuurwerk kun je geen mens zijn natuurlijk
    :confused:
     
    RachelleNM, Louise11110, NiVa0230 en 9 anderen vinden dit leuk.
  15. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.230
    7.277
    113
    Vrouw
    Brabant
    Als je je aan de regels/wet houdt kan je nog steeds een beetje mens zijn hoor ;)
    Die regels zijn er niet voor niets. Mijn jongste durft nu al niet meer naar buiten ivm het vuurwerk.
     
    RachelleNM, suus1983, citroenrasp en 2 anderen vinden dit leuk.
  16. tuc

    tuc Niet meer actief

    Er zijn hordes mensen die genieten van vuurwerk dat gewoon legaal is hoor.
    Een agent die privé illegaal vuurwerk afsteekt heeft gewoon het verkeerde beroep.
     
  17. Zwierezwaai

    Zwierezwaai Niet meer actief

    Inderdaad. Net als een agent die een wietplantage heeft ook fout is. Hij moet de wet uitvoeren en dus ook zelf zich aan de wet houden.
    Dat ie een dag eerder al vuurwerk afsteekt, a la(dat zie ik dan nog als “ook maar een mens”), maar illegaal vind ik dus wel echt fout.

    Je gooit als brandweer man toch ook geen brandende sigaret in een droog bos? Mag je zelf de rotzooi ruimen. Net als een agent die illegaal vuurwerk afpakt, moet dat dan niet zelf kopen. Dan houdt hij het mede in stand.
     
    Gewooniemand, suus1983 en citroenrasp vinden dit leuk.
  18. Bloemenmeisje

    Bloemenmeisje Niet meer actief

    Even heel wat anders, ik vind dat jij de dingen altijd zo mooi kan verwoorden! Mag ook wel eens gezegd worden. :thumup:
     
    Oilell en suus1983 vinden dit leuk.
  19. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Als je voor je eigen vakgebied geen voorbeeldfunctie probeert te zijn, dan vindt ik iemand echt niet geloofwaardig als diegene anderen wel die regels dwingt na te leven.
     
  20. Philou

    Philou Fanatiek lid

    20 apr 2019
    1.939
    5.908
    113
    Ondanks zijn misdragingen....:roflmao: haha nee, gaat heel goed:D!
     
    Louise11110, Iertje81 en Syane vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina