ik bedenk me trouwens wel; de kans dat ik hpv zou hebben is best klein. Wat niet wilt zeggen dat je ook geen bhk kan krijgen, maar die kans is dus wel aanzienlijk lager.
Als er in het uitstrijkje geen HPV wordt gevonden dan wordt er ook niet gezocht naar afwijkende cellen. Alleen wanneer er HPV wordt gevonden wordt er verder onderzoek gedaan.
Ik heb zelf een cameleon en donkey gehad. Donkey vond ik super fijn toen ik nog 2 kids in de wandelwagen had. Nadeel van de donkey vond ik dat hij veel plek in neemt en minder makkelijk mee te nemen is. Toen mijn oudste te groot was voor in de wagen ben ik weer mijn cameleon gaan gebruiken. Donkey heb ik destijds voor 800 via mp kunnen verkopen (had er zelf 900 voor betaald, heb hem bijna 4 jaar gebruikt). Cameleon heb ik nu dus te koop staan maar dat schiet dus nog niet zo op (daar staan er ook veel meer van te koop).
Ik heb de zelftest gedaan en daar kwam uit dat ik het virus draag. Bij de huisarts nog een x laten testen en geen onrustige cellen. Ik hoef dus pas weer over 5 jr. M'n lichaam kan de HPV zelf opruimen of de cellen kunnen wel onrustig gaan worden. Kan beide. Ik ga van het eerste uit, gezond eten en zo weinig mogelijk bewerkt suiker.
Hier was de kans ook niet groot, maar het is wel héél makkelijk overdraagbaar. Dus ook niet afwezig zeg maar.
Wij waren ook van die ouders, waren het helemaal vergeten . Echt heel erg.. . Gelukkig hier geen grote stad en was dit geen probleem. Hoorde van school terug dat z e dit zeer regelmatig zagen zelfs
Schuldig. Bij beide met voor einde schooljaar. Was ook geen probleem. Als het echt kort van tevoren is en dan midden in het schooljaar dan is het lastig plannen. Dus snap wel dat die school daar niet heel blij mee was
Helaas worden de testen bij de huisarts ook pas verder onderzocht zodra er hpv word gevonden en anders niet. Zo werd het mij tenminste vorig jaar uitgelegd bij mijn 1e uitstrijkje.
Ik dacht dat elke gemeente gewoon ruim op tijd een uitnodiging stuurt zodat iedereen zelf naar de open dagen van scholen kan gaan en zo z'n keus kan maken. Of zijn dat van die gevallen die alle post op 1 grote hoop gooien en niks lezen?
Dus als je bij die 5% hoort die bmh kanker krijgt zonder hpv zoals @Panter zegt, dan krijg je dat dus niet te horen adhv. het uitstrijkje als ik het goed begrijp?
Open dagen zijn hier niet gebruikelijk hoor. Je kan je kind hier inschrijven vanaf de derde verjaardag, met 3,5 jaar krijg je een herinneringsbrief van de gemeente.
Klein dorpje dan denk ik? Hier een relatief klein dorp (11.000 inwoners), maar zoon in moeten schrijven met 2j10mnd en dochter straks met 3j3mnd. Hier meerdere scholen. Misschien dat dat ook scheelt of er wel of niet open dagen gehouden worden?
Hier ook geen open dagen Laat staan een herinneringsbrief. Dochter is nu 3.5 jaar en ga toevallig de komende weken bij verschillende scholen langs (hallo nieuwe fase )
Klein dorpje? Nee het tegenovergestelde Heel veel scholen, waarvan er slechts enkele (mn met speciaal profiel) werken met zaken als loting en vaste open dagen. Veelal rondleiding op afspraak.
Bedankt voor je antwoord so far. Heb ik wel opnieuw wat vragen: zijn er manieren om op tijd erachter te komen als je bij die 5% hoort die getroffen is (op tijd als in dat het dan nog behandelbaar is), of is het dan gewoon pure pech en ben je vrijwel altijd te laat?
Dat in het verzoekschrift van de advocaat 4 grote fouten staan.. Is het mijn ex niet die tegenwerkt, is dit het wel... Weer langer wachten Ik wil het na ruim 1,5 jaar eens geregeld hebben!!!!!!