Jep... tenminste dat hoop ik maar dan, want 1 vond het wel nodig en de ander niet en de oogarts zei niks. We gaan nu ergens anders heen (als we eindelijk weer ergens terecht kunnen).
Wel grappig dat je dat zegt, want ik ga nooit naar de wc s nachts, maar met die warmte wel een keer of 4. Ik voel me overdag ook echt vervelend door al het vocht wat ik dan vasthou. Maar eruit zweten, Ho maar
Ik was op 11 jarige leeftijd de trotse bezitter van een ziekenfonds bril, een paar Jezus Nikes, een buitenboord beugel MET petje,...waar ik dan vervolgens 2 staartjes doorheen propte....ik liep in erg tuttige kleding... maar ik rockte dat KEI HARD!
Dat is gewoon walgelijk harteloos, ongepast en gemeen. Ik zou ongetwijfeld op dat moment net als jij gereageerd hebben (en er vervolgens maanden lang over te liggen malen), maar uiteraard zou dat soort mensen gewoon eens een vuist vol in de muil moeten krijgen omdat de boodschap anders niet overkomt.
Jeetje wat een botte muts. Hoe halen ze het in hun hoofd Hier dochter ook een bril, had 1 oog +8.75, andere gewoon goed. Moest ook pleisters plakken. Gelukkig nooit rare reacties gehad, ook op school niet. Nu krijgen we zelfs te horen als ze de bril niet op heeft dat het er vreemd uitziet, zo hoort de bril bij haar.
Een vriendin van me genoot van en zocht altijd de aandacht van de mannen terwijl ze getrouwd was. Een foto moest altijd 20 keer gemaakt worden zodat ze er zo goed mogelijk op stond. Altijd de meest 'fotoshoot'-achtige foto's als profielfoto op elke social media. Er mag gezegd worden dat ze er niet verkeerd uit zag. En dit paradeerde ze ook graag. Met als gevolg dat ze continue op social media werd toegevoegd door 'vreemde' mannen voor een gezellig 'praatje'. Als er werd gevraagd of ze vrijgezel was dan gaf ze daar nooit direct antwoord op. "Waarom vraag je dat, ben je nieuwsgierig? *wink wink*". Vervolgens gaan jammeren dat die persoon haar niet 'met rust' laat. En dan de verrotte onschuld spelen als ik vroeg waarom ze dan toch door bleef chatten. "Ja, hij vraagt iets, dan moet ik toch antwoord geven?" NEE, dat hoef je niet??!!! Nu was dit een overdreven situatie waarin het ook opgezocht werd. Maar mij valt soms de mond open van mensen die zo blind kunnen zijn van de 'intenties' van anderen, dat ik me soms afvraag of ze niet bewust ergens in mee gaan voor de aandacht.
Haha, als ik dat zo lees, ben ik vrij zeker dat ze er bewust in meegaat Ik kan zelf eigenlijk vrij slecht tegen zo’n gedrag: niets mis mee om eens een leuke foto te posten, maar foto op foto op foto, en de één al geposeerder dan de ander... Dat is echt niet m’n ding. Heb al gemerkt in mijn omgeving dat best veel mensen er zo over denken en het als pocherig ervaren (sommigen ‘liken’ dan de foto’s desalniettemin, wat ik dan ook een beetje gek vind. Vind ik iets leuks en kom ik toevallig nog eens op FB, dan zal ik het liken, maar ik ga geen gedrag ‘aanmoedigen’ door foto’s te liken die ik er echt over vind...). Moet zeggen dat ik ook nog heel weinig op sociale media kom. De meeste van mijn vrienden staan er (gelukkig) hetzelfde in als ik. Heel tof, maar dat veroorzaakt natuurlijk wel een overrepresentatie van die paar mensen die wel continu & overdreven posten Misschien 1 van de redenen dat ik er niet meer zoveel aan vind, aan FB oid
En vandaag van de vader van het betreffende jochie. Oppasjongetje zei vanochtend tegen hem dat hij niet meer met hem wilde spelen door gister. Buurman sprak mij aan daarna waarom ze niet meer willen spelen. Dus ik leg uit wat er gebeurd is en dat het vast wel over is dat ze boos zijn, maar dat het jongetje in kwestie vandaag niet wilde spelen met zijn zoon. Zegt hij: "ach ze moeten zich niet aanstellen"
Ja zijn zoon moet zich dan ook maar niet aanstellen en alleen spelen e. Maja als de papa zoiets zegt.