Dat is vaak omdat gezond eten duurder is dan ongezond.. En makkelijker. En volgens mij moeten ze in dat programma ook bepaalde dingen met het geld doen, zoals luxe uiteten en een ring kopen voor de vrouw.. Lijkt me dan ook niet hoognodig, mja ze moeten dan natuurlijk die luxe lifestyle 'overnemen' voor een week en het geld daaraan opmaken.
Mijn broer zit in de schuldsanering en moet van €40 per week rondkomen (hij was getrouwd in gemeenschap van goederen en zijn ex heeft heel veel schulden gemaakt waar hij niks vanaf wist). Hij werkt gewoon maar moest zoveel afbetalen dag hij geen andere uitweg meer zag. Hij was gewend om altijd vers fruit, verse groente en goed vlees of vis te eten. Hij geeft aan dat dit voor €40 per week toch erg lastig is en dat ongezond eten veel goedkoper is. Hij doet zijn best maar het is wel lastig.
O, ik had jouw reactie nog niet gezien en meteen getypt en gereageerd op de post van @NiVa0230. Ik schrijf alleen wel het hele woord *Boks*
Gisteren avond bij de afscheid bbq op school van zoon kwamen alle ouders ze ophalen omdat ze nu echt werden uitgezwaaid door alle docenten van school. Heel veel moeders waren emotioneel omdat dit hoofdstuk nu echt afgesloten is en ik had er totaal geen emotioneel gevoel bij (zoals ik dat wel had op zijn eerste dag op de basisschool). Ik vind het voor hem vooral heel tof dat dit klaar is en hem zo een gigantisch leuke tijd op de middelbare school te wachten stond. Ik was volgens mij echt de enige niet emotionele moeder en ging gewoon twijfelen aan mezelf of ik niet raar was dat ik daar vrolijk ipv verdrietig stond. Edit. En waar ik me ook over verbaasde was een groepje moeders (4 stuks) die met 3 flessen wijn in wijnkoelers en glazen aankwamen en het naast het schoolplein hek gingen drinken tijdens de speeches van de docenten en het afscheid van de kinderen. Vraag me dan echt af of je een drank probleem hebt zo openbaar op straat staand naast een hek? Kon dat echt niet wachten tot je weer thuis was?
Mensen die niet lezen... zet net een bericht in gratis op te halen met een foto erbij en een duidelijke beschrijving waar t om gaat. En de eerste reactie loot mee voor iets waar t niet om gaat. Manmanman
Wij gaan ze morgen vroeg uitzwaaien en hoorde vandaag ook al een moeder over zakdoekjes mee en weet van vorig jaar nog dat er veel ouders moesten huilen. Ik kan mij daar dus helemaal niks bij voorstellen moet ik zeggen. Gewoon op naar een nieuw hoofdstuk, is hij aan toe. (Al moet ik stom genoeg wel soms janken als andere mensen janken, dus dat zou nog kunnen haha).
Ik ben zo een janker. De trotsheid kan mij zo overvallen dat ik dat niet kan tegenhouden. Dus ik weet nu al dat ik volgend jaar jank. Maar dat doe ik tijds het schoolfeest enzo ook
Hier net zo, was een beetje blij dat 3de kleuterklas dit jaar geen afscheidsfeest had (wel een feest enkel voor kleuters, zonder ouders erbij), bij oudtste 2 was ik volgens mij enige moeder die moest huilen bij afsluiten kleuterschool
Wat ik ook zo hilarisch vind is als bedrijven/winkels op Facebook iets posten, bijv een stoel. En dan bij de foto schrijven; voor welke kleur zou jij gaan, roze, groen of geel? (Nergens staat dus dat het een winactie is) Vervolgens zie je altijd zo’n stel van die fanatieke deel/like/win-actie mensen reageren met een zielig verhaal waarom ze die stoel verdiend hebben en dat ze graag de roze willen winnen voor in hun woonkamer o.i.d. Zo tenenkrommend en gênant..
Was gisterenavond op tv. Het is geen commentaar op grote gezinnen hoor, maar hier sliepen ze met 3 op een kamertje. Het behang kwam van de muur af, er stond een stuk kastje en 3 zakken met zooi. Beddengoed was erop gegooid en alles was stuk en gaar....en VIES.
Klopt idd. Kijk maar eens wat een doos frikandellen en een grote zak patat kosten. Dan ben je voor hooguit 5 euro klaar en je hebt sowieso wel 2 dagen warm eten. Met vers red je dat echt niet en al helemaal niet met zo'n groot gezin.
Ja precies en ook dat vergt ontzettend veel energie, dat heb je niet als elke dag voelt als overleven door financiële stress. Maar goed, over dat onderwerp is heel veel geschreven wat het psychisch met een brein doet om van weinig rond te komen. Daar valt mijn mond dan weer van open, dat er zo makkelijk over wordt gepraat. Maar aan de andere kant fijn; betekent dat je het zelf goed hebt en dus wel over zulke zaken als gezond eten en verstandige uitgaven kan nadenken. Dat is iedereen gegund!
Het is niet zijn schuld? Ik zou hem ook wat helpen door hem wat gezonde voeding te geven of een stuk goed vlees? (Kan natuurlijk niet in jullie portomenee kijken)