Bekijk bijlage 667619 [/QUOTE] Zo kreeg ik een keer, hoogzwanger, de opmerking in een restaurant waar mijn vriend bij zat of ik aan mijn tweede leg was begonnen.... want onze dochter (blank/ blond) kon niet van mijn vriend/ haar vader zijn (half bloed/ surinaams)
Even klagen hoor... Mijn mond valt open van mijn werkgever.... zonder overleg de GGD bellen over mijn situatie... Vervolgens verteld de man aan de telefoon haar iets wat tegen de regels in gaat die op rijksoverheid staan en krijg ik een beetje gezeik over mij heen... bel ik zelf krijg ik weer het juiste antwoord. Waarom wil mijn werkgever zo graag de regels van de rijksoverheid omzeilen?
Zo kreeg ik een keer, hoogzwanger, de opmerking in een restaurant waar mijn vriend bij zat of ik aan mijn tweede leg was begonnen.... want onze dochter (blank/ blond) kon niet van mijn vriend/ haar vader zijn (half bloed/ surinaams) [/QUOTE] En al zou het een tweede leg zijn. Wat gaat diegene dat aan? Lekker professioneel ook.
Neehoor geen onderwereld figuren. Fraude is overigens een beter woord, hij heeft wat facturen van zijn bedrijf vervalst om zo o.a. zijn woning te verbouwen. Dus puur voor hemzelf zonder dat daar vage figuren bij betrokken zijn. Bij zo iemand durf ik mijn kind rustig laten spelen hoor.
En al zou het een tweede leg zijn. Wat gaat diegene dat aan? Lekker professioneel ook.[/QUOTE] Was geen medewerker hoor, andere klant
Je zei dat je bakt in roomboter. Dat bevat verzadigd vet. Ik heb geloof ik 10 g ingevuld. Misschien iets teveel voor 1 pannenkoekje Zelf gebruik ik liever olijfolie. Maar dat is dan vooral omdat man op zijn cholesterol moet letten. Daar hebben jouw kinderen ws geen last van. Ik deel je mening dat vet ok is. In tegenstelling tot suiker. Voorkeur is dan onverzadigd vet. En door de havermout voeg je ook vezels toe. Jammer van voedingscentrum is dat ze suikers niet apart weergeven. Want de lange keten koolhydraten (veel in havermout) zijn dan weer prima om te eten. Maar in het overzicht zie je alleen het totaal aan koolhydraten. Verder vind ik de eetmeter wel een fijn tool om te kijken of je goed zit met je voeding.
hier ook roodharige meiden. De oudste was een jaar of drie en iemand dacht dat ik het haar zo rood geverfd had
Oudste dochter van iemand die ik ken was ook rood. Moeder donkerbruin, vader blond. Oma had het rood-gen doorgegeven Het is echter wel helemaal weg. Vanaf een jaar of 2 werd ze langzaam steeds blonder. Nu (13 jaar) is ze donkerblond en geloven mensen weer dat hij de vader is
Ik heb ook nergens gezegd dat de witte bolletjes gezond zijn. Ik heb alleen gezegd dat er veel verborgen grondstoffen in voedsel zit waar men geen weet van heeft. Ik heb na de mbo, 1 jaar voeding en diëtetiek gedaan op de Haagse hoge school. Ik schrok daar heel erg van gezonde producten, dat ze minder gezond waren dan ik dacht. Voor de rest gooi ik de handdoek in de ring hoor
Ik zeg ook niet dat jij dat beweerde hoor. Ik vind de discussie over eten en wat wel/niet gezond is altijd wel interessant. Ik heb ooit een online cursus voedingsconsulente gevolgd En niet afgemaakt omdat ik vind dat ik het beter wist dan de cursus Maar het onderwerp interesseert me. Ik heb er zelfs een eigen website over. En ik vond dus pannenkoek gemaakt van havermout, banaan en ei heel prima klinken. Dus ik dacht. Vul m es in. Had eigenlijk ook de witte bol moeten doen om te vergelijken. Te laat. Geen zin meer
Ow wat interessant dat je er een website over gemaakt heb zeg! Mss de link in een pb? En ik bedoelde ook dat ik het met je eens was hoor, ik reageerde meteen op 24 andere berichtjes in dat bericht
Nee de dochter van een familievriend. Ze had zichzelf aangemeld maar is uiteindelijk niet gegaan door andere omstandigheden die totaal niets met ziekte of war dan ook te maken hadden. Paar dagen later kreeg ze dus de brief waarin stond dat ze positief wasmachine bevonden...is dus al de 2e waar we dit van horen
Zeker met het verzoek om een x bedrag over te maken omdat de kosten van de test niet gedekt worden door de zorgverzekeraar Er gaan veel van dit soort brieven rond om o.a. paniek te zaaien, bankrekeningen leeg te halen etc.
Al een tijdje. Ook telefonisch, dat je zogenaamd door de GGD wordt gebeld dat er iemand waarmee je contact hebt gehad positief is getest en of je geld over wilt maken voor de test anders krijg je geen afspraak.
Nee dat is het gekke. Lijkt/is echt van ggd. Verder ook geen kosten genoemd. Ik dacht zelf dat je gebeld werd met de uitslag? Of sturen ze ook brieven? Ben benieuwd ze ging er nog achteraan.