Waar valt jouw mond van open? Deel 6

Discussie in 'De lounge' gestart door Iertje81, 18 sep 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.258
    12.633
    113
    Vrouw
    Haha typisch net als mannen een tas inpakken of vrouwen.. vrouwen kunnen vaak veel meer in kwijt dan mannen :D
     
  2. Paardenbloem

    Paardenbloem Niet meer actief

    Oh dat heb ik gemist! Fijn, dankjewel voor je antwoord :)
     
    Linda86 vindt dit leuk.
  3. Paardenbloem

    Paardenbloem Niet meer actief

    Oh wat mega vervelend op zo’n moment!
    Hopelijk heb je onverwacht snel je uitslag.. Heb je al een test geregeld?

    Ik zit ook al in de stress, wij hebben allemaal een griepje gehad (getest, geen Corona) maar de kids zijn nog steeds snotterig. Vaak als ze eenmaal beginnen in de herfst, zijn ze telkens om en om ziek hier.
    En vandaag over een week hebben we de hele dag bruiloft van mijn man zijn jongste broer. Ik ben zo bang dat ze net weer even wat oppikken voor die tijd..:|
     
  4. din0

    din0 VIP lid

    14 aug 2011
    5.171
    1.848
    113
    Ik had begrepen daar waar levensmiddelen worden verkocht gewoon contand moet kunnen.
    Omdat iedereen moet kunnen eten.

    Andere winkels tja
     
  5. Amberxx

    Amberxx VIP lid

    6 nov 2013
    5.020
    5.232
    113
    Het is inderdaad toegestaan. En in de toekomst zal contant geld grotendeels gaan verdwijnen. Het is voor ondernemers namelijk erg onveilig en kost extra tijd en geld om het iedere avond af te storten. De banken hebben intussen minder punten waar dat kan (buiten sluitingstijd). Ook ivm overvallen wil men minder geld. Verder gaat het zwart geld tegen.

    Volgens mij was er een kleding winkel (ter stal?) die het intussen heeft verbannen. En supermarkten steeds meer. Die gaan overal over op zelfscan kassa en pin (net als ikea en bouwmarkten). Contactloos is de toekomst.

    Er zijn ook steeds minder plekken waar je kunt pinnen om geld op te nemen.
     
  6. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.111
    14.837
    113
    Vrouw
    ... DHL:mad:
    Ik kreeg vorige week vrijdag een melding: we hebben een pakket voor je, dat zou zaterdag geleverd worden. Oké, ben thuis dus kom maar op...
    Zaterdagmiddag toch eens kijken hoe laat ik het kan verwachten, staat er in de t&t: de zending is 1á2 dagen vertraagd. Oh, balen, nou ja begin van de week dan maar.
    Nu staat er al vanaf begin van de week dat de zending is gescand in het sorteercentrum.
    Vandaag maar eens contact opgenomen met DHL.
    Het antwoord is dat er problemen zijn met het pakketje. Het is kwijt of een of andere onduidelijkheid. Ik moet contact opnemen met de verzender, die moet dan net DHL contact opnemen.
    Helaas is het een Ali pakketje. En daar zeggen ze dat ze niks kunnen doen bij een lokale bezorger. Ik moet afwachten en kan pas later refund vragen.

    Lekker dan:mad:


    Sorry, lang verhaal:oops:
     
  7. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.258
    12.633
    113
    Vrouw
    @Amberxx Er zijn weinig winkels die zelf afstorten. Dit word meestal opgehaald. Enige wat gedaan word is einde van de dag geld tellen en opschrijven en einde van de week alles klaar maken voor de “storting” oftewel dat met geldtransport word opgehaald. Bij sommige winkels zal dit vaker per week worden gedaan.
     
  8. TotalBella

    TotalBella Niet meer actief

    Dit gaat om grote winkels, mijn man heeft vroeger in een sportschoenen zaak gewerkt en die stortten het zelf elke avond bij de bank. Zo zullen er nog veel meer winkels zijn die dat zelf op deze manier moeten doen.
     
  9. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.761
    18.875
    113
    Vrouw
    Ik had idd ook achter haar gevraagd en het was nog andere ook opgevallen. School was terug herstart en ze moest terug wat wennen aan alles.
     
    Paardenbloem vindt dit leuk.
  10. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.592
    31.065
    113
    Vrouw
    Ah vervelend is dat. Stop ze maar helemaal vol met vitamines :)

    Ik krijg maandag de test. Dus het weekend moet ik sowieso thuis blijven. Heb de familie al ingelicht. Als het negatief is plannen we gewoon wat nieuws.
    En broer en zus gaan wel gewoon met ma, dus ze is niet alleen.
     
    Paardenbloem vindt dit leuk.
  11. Emilie69

    Emilie69 Niet meer actief

    Hier in coronatijd 3 keer (op 3 maand tijd) hetzelfde voor gehad met dpd. Drie keer hoorde ik: "Ja, sorry, pakketje zal van de band af gevallen zijn. Je moet een dispuut indienen bij de verzender." Gelukkig al 3 keer het geld zeer vlot teruggestort gekregen, maar je mist natuurlijk wel wat je besteld had. Ik heb de laatste keer toch gevraagd "of ze dan alsjeblief eens konden kijken onder die band, want daar lagen al 3 pakketjes van mij." Ik geloof niet dat ze het door had. Ik begrijp dat het door corona druk was, maar door drukte verdwijnen toch geen pakketten? Het is toch gek dat ze er als bedrijf niet achteraan gaan als in één en hetzelfde sorteercentrum zo veel pakjes 'van de band afvallen'....
    Pfff, ik had voor corona bijna nog nooit iets online besteld. In coronatijden er toch moeten aan beginnen. Maar geloof mij, geef mij maar een stenen winkel, waar ik kan kiezen, passen, terugbrengen bij defect, service krijg enz.... Ik word oud! :)
     
    Syane en Zxcvb vinden dit leuk.
  12. Amberxx

    Amberxx VIP lid

    6 nov 2013
    5.020
    5.232
    113
    Er zijn inderdaad winkels waar het wekelijks wordt opgehaald. Maar dat is erg kostbaar. En daarnaast ligt het geld van meerdere dagen of een week in de winkel. Natuurlijk in de kluis maar dat is toch erg onveilig ivm risico op overvallen. En geld tellen (waar vaak een 2e persoon bij moet zijn).

    Kleine winkels en horeca storten vaak dagelijks (laat in de avond in het donker).

    Contant geld zal steeds meer een uitzondering worden. Een stuk veiliger en sneller voor ondernemers.
     
  13. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.592
    31.065
    113
    Vrouw
    Dat je van 2 mannen tegelijk zwanger kunt raken :eek::roflmao:
     
    Lies1611 en Paardenbloem vinden dit leuk.
  14. cosdy

    cosdy Fanatiek lid

    21 jun 2012
    1.907
    2.067
    113
    Linkje?
     
  15. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.592
    31.065
    113
    Vrouw
    Zie topic over de zwangere hond
     
  16. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.308
    28.488
    113
    Volgens mij geeft ze thuisonderwijs , of deels , dus overdag is ze erg druk denk ik en 's avonds zal ze wel moe zijn misschien :)
     
  17. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.761
    18.875
    113
    Vrouw
    Geen idee. Ze schreef het volgende naar iertje

    Lief dat je aan me dacht ♥️. De scholen zijn weer begonnen, en moet nog even in m'n nieuwe ritme komen, en wennen aan alle veranderingen. Vandaag hebben ze (Ivm corona) een vrije dag, dus ben even aan het bijkomen.
     
  18. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.308
    28.488
    113
    Ja, maar ik kan me van eerder herinneren dat ze thuisonderwijs gaf.. of had gedaan..
    Anyway, àls ze thuisonderwijs geeft dan is het niet gek dat ze veel minder online is, haha
     
    Neuzeke vindt dit leuk.
  19. Zuul

    Zuul Fanatiek lid

    19 aug 2020
    2.855
    3.614
    113
    Vrouw
    Ik denk dat ik heel goed met jouw zoontje overweg kan. Ik kan het hele jaar door kerstmuziek luisteren en nog steeds niet gek worden:roflmao:


    Misschien ben ik het al...
     
    femkes en Vaasje vinden dit leuk.
  20. Vaasje

    Vaasje Niet meer actief


    Ik vind kerst ook super leuk en de liedjes ook, maar niet die van super Jojo en Cocomelon :roflmao::roflmao:
     

Deel Deze Pagina