Ik ben afgewezen.... mijn droombaan. Ik ben geplet door iemand die alle 1890 uur per week wilde hebben, doktersass is en poli ervaring had. Ze hebben nog 6 uur extra vergaderd om ga ik ook dl als luisterboek!
Heb ik ook pas gelezen! Ik vond er echt een parallel inzitten met de huidige pandemie: de vrijheid van het individu een stukje opgeven ten bate van de veiligheid van de gemeenschap.
Ja ik maak me er best druk over. Want zo lang stilzitten in een koud lokaal sucks en je weerstand gaat er echt van achteruit. Lijkt me ook niet goed voor de concentratie. Vrees dat geen dikke trui daar tegenop kan.
Hier dragen ze gewoon winterjassen 's winters op scholen... (geen verwarming) Gelukkig is de echte kou hier wel voorbij.
Op de school waar ik werk, ventileerden en luchtten we al die tijd al? Ik droeg zelf ook hele dikke vesten en als ik zat, legde ik vaak m'n jas over m'n benen. Anyway, het zou mij weinig uit kunnen maken geloof ik. Als op die manier de scholen wel open kunnen, neem ik het voor lief.
Kan me voorstellen, nu met die newborn erbij. Zoals het er nu naar uitziet, zitten onze meiden nog tot 20 februari binnen dus die missen de eerste twee weken school. Ik mag nog tot en met morgen ziek zijn willen we die datum halen.
Ah nee wat ellendig nog zo lang in quarantaine . Hou je het nog een beetje vol? Hopelijk valt er een dik pak sneeuw, kunnen ze nog de tuin in.
De ene dag gaat beter dan de andere dag. Maar het is wel heel zwaar allemaal. Ik had ook echt hoop dat de kinderen inmiddels al wel besmet zouden zijn, maar die hebben negatief getest. Ik ben vooral zo bang dat ze het pas heel laat krijgen of dat we allemaal achter elkaar gaan. Dan blijft die quarantaine voor de 'huisgenoten' die nog niet ziek zijn, maar duren en duren.
Even een vraagje tussendoor, hoe vond jij het laten testen van je kinderen? Wij zitten ook in quarantaine (man heeft het, ik nog niet). De kinderen zitten nog tot minimaal de 16e thuis. Dat kan verkort worden, Maarja, dat testen hè.... ikzelf kan het ook nog krijgen, gaat t allemaal nog langer duren.. Veel beterschap!
Zit je man in isolatie? Het testen was niet leuk, maar ze kregen een diploma en toen ik pas vroeg of ze straks op dag 5 nadat wij beiden beter zijn, weer willen testen om eerder naar school te mogen, zeiden ze toch ja. Ik heb trouwens gekozen voor de reguliere test, niet de sabbeltest. Dus echt het staafje in neus en keel. Ze hebben allemaal heel kort gehuild. Trouwens, ik heb een kletstopic geopend in het corona forum.
Dat mijn oudste van 13 nog ligt te slapen En dat ik na een week vakantie in april en 3 weken zomervakantie nog 4 volle weken vakantie over heb Kan ze alleen niet opnemen ivm drukte op mijn werk, krijg er alleen maar meer uren bij. Maar dat gaat over een maandje veranderen als het goed is
Ok ik als Hollander vind pannenkoeken al jaren bleghh. Maar gister had hij eens een appel in gedaan en ik vond het lekker. Dussssss heb ik 3 en half pannenkoeken op in plaats van net aan 2. Trots.... En nee die krentenbollen vind ik ook niet te eten oeps.
Lang leven dpd. Pakketje zou nu afgeleverd worden. Zijn de site in de gaten houden staat er we konden niet leveren huhh. En geen kaartje niets gewoon. Duimen dat hij geleverd kan worden wand man staat te trappelen om pyammas te naaien ja mijn man ik naai er niets van.