Snap ik goed. Zou ik ook weigeren hoor. Voor menig gezin is elk seizoen de kinderen weer in de kleren steken een behoorlijke aanslag op de financiën. En dan zo opeens nog extra broeken te gaan kopen voor alleen schoolkamp. De groeten..
Dat zou ik ook echt niet doen. Ben heel benieuwd naar de reden. Ik kan me alleen bij kleuters voorstellen dat een strakke skinny jeans niet handig is met omkleden voor de gymles (daar houd ik dus wel wat rekening mee), maar waarom een groep 8 leerling geen spijkerbroek mee mag naar kamp....
Ik zou dit wel met je vaste arts bespreken. Ik vind dit namelijk wel een onderwerp voor hun intervisie en hoe zij met hun klanten/patiënten om willen gaan.
Ach dikke knuffel... Het gaat ook heel snel, om die beslissingen te moeten nemen. 's ochtends was mijn moeder overleden, 's middags waren we al bezig om de kist uit te zoeken.... Herkenbaar. Als je je verhaal kwijt wil, PB me maar
Bizar dat er geen reden bijstaat wat de reden ook zou zijn het is vreemd Ook slecht dat ze het er niet bij zetten
Ja, we hebben uiteindelijk besloten hem toch te cremeren zelf (of nja iig niet via de gemeente) Wij kregen van de recherche 3 kwartier om te beslissen of hij via de gemeente gecremeerd werd of dat we het zelf gingen regelen. Ik wilde eerst weten of hij verzekerd was of niet, wilde zijn woning in om papieren op te zoeken maar dit kon niet want zijn lichaam lag nog in de woonkamer (waar zijn papieren lagen) gezien hij geen natuurlijke dood gestorven was wilde ik de woning niet in zolang hij er nog lag. Dus konden we geen papieren zoeken etc.
Nou wat een slechte communicatie zeg! Hier op school worden zulke dingen ook altijd last minute besloten, heel fijn NOT!
Lekker dan, ik ging daar echt niet (op stijl en sprong) nieuwe broeken voor kopen (ongeacht of het financieel haalbaar is) en mijn kind zou dus gewoon een spijkerbroek en trainingsbroek mee krijgen op kamp. Hier was de basisschool ook altijd zo lekker in de communicatie, wij kregen 2 dagen voor "kamp" (die ging niet door vanwege corona en de plek waar het kamp plaats vond was afgebrand en dus mochten ze 1 nacht op school slapen) het verzoek de volgende dag vast de matrassen langs te brengen. Ten eerste wist ik daar dus niets van af, ten tweede als ik een dag van te voren haar matras al breng, waar moet ze die nacht op slapen dan? Dus maar snel bij de action een luchtbed gehaald. Ook met kerst kreeg je 1 dag van te voren een mailtje dat ze toch ook eten wilden en het verzoek ..... te maken en mee te nemen , kerstmaaltijden op school bestonden dus ook voor het grootste gedeelte uit kant en klare soesjes, mini tompouchen, wafels etc.
Vandaag viel mijn b open van mijn man. Zie hem iets morsen op de keukenvloer, hij pakt de theedoek, maakt daarmee de vloer schoon en hangt vervolgens die theedoek gewoon weer op
Huh? Zeer apart. Spijkerbroeken zijn volgens mij de meest standaard broeken die er maar zijn. Welke verklaring hebben ze daarvoor? En die ouders... dat wordt gewoon meegedeeld?
Krijg net een mail van de h&m dat m’n pakketje vertraagd is, maar heb m’n pakketjes al binnen. Heel vreemd.
Dat onze newborn in haar bedje slaapt dus ik kan gewoon dingen doen overdag. Onze vorige dochter had verborgen reflux en sliep alleen hazenslaapjes tegen mama of papa aan. Met een baby in de draagdoek die elke kwartier aan het huilen is, ben je toch wat minder flexibel.
Dat er mensen met een vol verhuisbusje bij het innamepunt van de kringloop niet gewoon alles inleveren, maar alles gaan uitpakken om de kartonnen dozen mee te kunnen nemen.
Wat een school zeg.. Ik vind het te gek voor woorden. Ik weet dat je het liefste er geen energie in wil steken. Maar kan je niet een berichtje op Facebook zetten of op zo'n plaatselijke weggeefhoek. Wie weet kan je in je woonplaats gratis een paar joggingbroeken op komen halen.