Ik verheug me erop dat hopelijk over een maand of 2 ons pas gekochte huis verbouwd is en dat we er in kunnen. Ben nu al de inrichting aan het bedenken!
Ik verheug me waanzinnig op 7 december, dan komt eindelijk mijn favoriete band weer naar Nederland en dan gaan we uiteraard naar het concert! Verheug me ook op morgen, dan vieren we ons jubileum. En op volgend weekend, want dan gaan we op zondag naar een hotelletje, en maandag naar de Apenheul. En op 21 oktober want dan gaan we naar de Efteling.. En op 2 november want dan gaan we wéér naar de Efteling
Ik verheug me wekelijks op het zien van mijn man (werkt sinds kort in België), dagelijks op het zien van de grote smile van ons knulletje en op langere termijn verheug ik me op het verhuizen naar Noord-Brabant, waar mijn man doordeweeks woont.
Ik verheug me Op het moment dat manlief van zijn uitzending terug gaat komen (hopelijk in december voor 2 weken, en daarna vanaf half april). Op het moment dat we zwanger mogen raken. Op het moment dat donderdag de donald duck weer in de brievenbus ligt
Op mijn vakantie die morgen begint! En alle leuke dingen die ik met mijn familie en vrienden in nederland ga ondernemen
Morgen de geluks loterij van de staatsloterij. Zal natuurlijk een grote teleurstelling zijn al we niet die 100.000 winnen.
Ik verheug me op onze trouwdag en huwelijksreis en op de Efteling (waar ik net vandaan kom <3) Op de komende concerten en op Cirque du Soleil - Alegria.
Ik verheug me op woendag, dan komt mijn man weer thuis en op vrije tijd saampjes daarna. En enorm op het bezoek van mijn ouders, ik woon in het buitenland en heb ze tegen die tijd al bijna een jaar niet gezien. En ik kijk ontzettend uit om als het zover is het gezicht van mijn man te zien op het moment dat ik hem kan vertellen dat we zwanger zijn...
Ik verheug me op 24 oktober, dan kunnen we namelijk onze pup (Mylo) mee naar huis nemen. Bekijk bijlage 277197
Ik verheug me enorm op de komst van ons babymeisje. Kan niet wachten gewoon, wat duren 9 maanden toch lang. Maar nu is het toch echt bijna zover.
op de zomermaanden van 2013 ben de kou nu al zat hahah en dan gaan we ook trouwen!!!! Datum moeten we nog even naar kijken maar verheug me dus echt op onze bruiloft
Ik verheug me op mijn verjaardag donderdag maar nog meer op 5 december en kerst want ik vind de boom zo gezellig en dan 27 december want dan kan de boom weer weg hahaha.
Ja we kunnen niet wachten!!!! Wat een schatje is de jouwe wat voor kruising is het ?? sorry off topic pb me anders maar.
Ik vind dit heerlijk, dit seizoen! Ik verheug me op de laatste dingen voor de woonkamer aanschaffen zodat hij helemaal af is. Ik verheug me ontzettend op volgend weekend lekker doorhalen met een lieve vriendin op Scheveningen! Ik verheug me op november omdat mijn lief me vanochtend verraste met dat hij nog een week vrij kan krijgen! JEEEJ!!! Ik geniet op het moment eigenlijk van alles
Ik verheug ons op onze vakantie naar Turkije a.s. dinsdagochtend 05.00 uur! Uiteraard verheug ik me minder op de reis en het vroege opstaan... vind het gewoon veels te spannend die reis met ons manneke. En dan soms vraag ik me af.... waar ben ik aan begonnen! En tóch verheug ik me er op haha!
Ik verheug me op de lente... vind het het mooiste seizoen van het jaar. En ik hoop volgend jaar op gezinsuitbreiding.