Hallo allemaal, Even een vraagje met betrekking tot een kinderwagen... Wij verwachten begin november een meisje en nu hebben wij van vrienden echt een super super super mooie maxi cosi mura 4 gekregen, met alles er op en er aan (reisbak, maxi cosi, zitje voor als ze ouder is, alle hoezen etc.) alleen de kleur van de kinderwagen is zwart met rood en ik ben zo aan het twijfelen of dat wel 'kan' voor een meisje??!! of ben ik gewoon een ontzettende muts Ik wil de kinderwagen bekleding nog wel opleuken met strijkapplicaties en textielverf (haar naam toevoegen op het dekje etc.) maar toch ben ik aan het twijfelen of we niet voor een andere wagen moeten gaan in een andere kleur... terwijl ik dat eigenlijk ook weer zonde van het geld vind! Thnx voor de tips en adviezen alvast haha
je kan het beste natuurlijk een wagen en andere grote spullen aanschaffen dat bij een meisje of jongen past. Je weet natuurlijk nooit wat de evt volgende gaat worden. Ik vind rood met zwart echt een kleur die voor beide gelachten kan hoor. En zo te horen ben je best crea dus een beetje eigen en meidig maken moet lukken. Zonde hoor om een andere te kopen als je dit over kan nemen.
Ik vind dat echt prima kunnen, heb zelf een felblauwe en als we als 2e een meisje krijgen gaat zij daar ook gewoon in. Ik vind eigenlijk bijna alle kleuren wel kunnen, alleen echt een roze vind ik niet leuk voor een jongetje. Helemaal zwart vind ik voor zowel jongens als meisjes niet leuk.
Kan prima voor allebei. Leuk opleuken en klaar. Hier een zwarte zitting. Opleuken met wat roze frutsels en het ziet er al totaal anders uit. Wandelwagenbak is rood.
Ik snap wel een beetje hoe je je voelt. Wij hebben hetzelfde, alleen een hele zwarte. Ook een mura 4 met alles erop en eraan. ik wil hem ook een beetje opfleuren. Om hem een beetje eigen te maken. Ik zou gezien de enorme uitgave die je dan weer moet doen ook, lekker houden en opfleuren! Leuk dekentje erin en leuke hoes! En Rood kan harstikke goed bij een meid!
Hier geen mura,wel de combi zwart met rood,en de buggy is blauw.we krijgen gewoon te horen dat ze een vrolijk meisje is hoor! En mocht de volgende een jongen worden kan die er ook nog in
Zwart met rood is toch leuk voor een meisje!? Kan ook prima voor een jongen trouwens. Ik heb een volledig zwarte kinderwagen en ga hem opfleuren met bijvoorbeeld een rood met witte stippen kleedje. Volgens mij kun je dus alle kanten op!
Hier 2e hands Maxi Cosi Mura helemaal zwart. Maakt me echt niks uit het is een goede wagen en je kindje ligt gewoon goed. Kleur maak ik wel met kleertjes, dekentje, parasol en tas.
Ik heb een maxi cosi mura 3, zwart met rood ook. En ik vind die prima voor een meisje kunnen. Gewoon leuke lakentjes/dekentjes ed erbij zoeken
ik zou et gewoon doen, en dan idd opfleuren of eigen maken door dekentjes etc. wij hadden een babyblauwe kinderwagen en een meisje. weer eens wat anders dan de standaard kleuren,
Wat een onzin. Je hebt een prachtige wagen. Wil je echt rond de 1000 euro gaan uitgeven omdat het niet roze genoeg is? En dan krijgt je dochter er over x jaar mss een broertje bij. Ga je dan alles wat je had wegdoen en vervangen door een blauw exemplaar?
Ik vind zwart met rood prima kunnen voor beide. Volgens mij kan je zelfs ook nog hoezen kopen/zelf maken die over de zitting van de wagen kan als je hem als "buggy" gebruikt . Blijft je wagen ook meteen mooi schoon.
ik zou geen naam erop zetten, dan kun je de wagen voor een tweede gebruiken of weer verkopen bijvoorbeeld. Zwart en rood vind ik lekker unisex. Je geeft haar straks gewoon een mooi roze dekentje en dan weet iedereen dat het een meisje is. erg lief dat je zo`n mooie wagen hebt gekregen! scheelt weer een hoop geld waar je weer leuke andere dingen mee kunt doen.
Ik vind rood echt een kleur die voor beiden kan! En de mura is een super wagen! Ben er echt tevreden van.
Leuk juist voor een meisje. Heb bij de hema en prenatal ook lakentjes gezien waarin roze en rood zit, daarmee maak je het helemaal voor een meisje. Wordt de volgende een jongen dan voeg je wat andere kleuren toe en ben je ook klaar! Onze wagen is aquablauw voor een meisje, vind ik zelf ook prima passen voor beide.
Ik heb ook de rood met zwarte. Toen expres gedaan omdat het voor een meisje ook goed kan! Ik vind het leuk hoor!
O dan vind je mij vast een idioot: ik heb (bewust) een zwart met blauwe wandelwagen gekocht voor mijn dochter. Vond ik veel mooier!