He meiden Ik vroeg me af, of je echt een tummytub nodig hebt? Zo ja, voor hoelang hebben jullie die gebruikt? Of gewoon gelijk een babybadje? Tx
Nee die heb je niet nodig, sommige baby' s vinden het prettig omdat ze de rand voelen en daardoor veilig en beschermt. In een tummy tub kun je kindje niet goed wassen. Badje heb je gelijk nodig en tummy tub is iets extra
Hier ook gewoon gelijk een badje.. Ging prima En als t geen succes blijkt heb je nog wel een emmer in huis toch?
Mijn dochter heeft er tot 7 maanden in gezeten, er hoefde op het laatst nog maar twee liter water in ofzo. Ze vond het heerlijk en ik vond het wel makkelijk om haar er in te doen als ik de keuken aan het opruimen was ofzo. Dan zat zij (klem) in de tummytub in de gootsteen.
Heb de tummytub de 1e 2 weken gebruikt bij beide dochters. Inderdaad gaat er minder water in als een badje en vond ik het prachtig om te zien hoe hun lichaampje zich opvouwde in de doorzichtige tummytub en beide vonden ze dit heerlijk zo rechtop en veilig klein badderen. Echter voor die paar weken eentje aanschaffen vond ik zonde en heb hem dus geleend van iemand... Misschien is dat een mogelijkheid bij jou?
Bij mn dochter gebruikte ik de luier emmer als tub. Zoon gaat gewoon in badje. Een tub is wel wat extra's hoewel je natuurlijk ook de eerste maanden de tub kan gebruiken en daarna gaan douchen dan kan je zonder badje. Net wat je wilt. Wbt niet kunnen wassen in tub: Kindjes worden toch amper vies dus hoef je toch ook niet echt te wassen? Billetjes maak je meerdere keren per dag schoon en handjes en nekje/gezichtje en dan is 't toch wel schoon?
bedankt meiden Dus een tummytub is eigenlijk, niet echt nodig. Dan zou ik maar gewoon een normale babybadje halen.
ik heb juist de tummy tub gebruikt en het badje nooit (is al jaren in dienst als wasmand). @oudejaarsvlinder: hoezo kun je je kindje niet wassen? Onzin hoor, ik waste ze met zeepvrijewasgel op het aankleedkussen en dan hup in de tummy. Ging prima hoor! Toen ze uit de tummy gegroeid waren gingen ze in het gewone bad.
Had alleen een tub. De tub van de hema is iets groter en wassen gaat hierin wel. Maar waste haar meestal ff op het aankleedkussen en dan in de tub. Mijn dochter is nu drie weken en wij hebben de tummy tub alweer opgeborgen. Even samen met papa of mama onder de douche of in bad vind ik veel handiger. Als je een bad hebt zou ik zeket een badmatje (zo'n ding waar ze op kunnen drijven) aanschaffen (oa te koop bij prenatal voor 15,-). Ideaal.
Ik gebruik eigenlijk alleen de tub, of ze gaat mee onder de douche. Het badje wordt gebruikt om de tub in te zetten en is verder (tot nu toe) volledig overbodig. Tub zit zo vol, niet te zwaar om mee te nemen naar de babykamer, badje vind ik zo'n gedoe!
Meiden, ik lees dat veel van jullie de baby gewoon onder de douche meepakken. Hoe weet ik of het water precies 37 grd is. Ik heb altijd het gevoel dat het water heter is? En zepen jullie de kleine eerst in? Ja sorry het wordt onze eerste spruit! Het blijft verdeeld over de tummytub.
Tummy tub is misschien wel een leuk kraamcadeautje om te vragen... Hier niet een gekocht... lijkt me wel lekker voor de kleintjes
Thermostaatkraan. Als we de kids erbij nemen in de douche draaien we hem net een tikje kouder als dat we zelf douchen. En als ik alleen douchte met mn dochter dan zette ik de wipstoel in de badkamer, handdoeken erin. Dochter in badcape wikkelen en in de wipstoel. Zelf je haar wassen etc en dan dochter erbij. Ik zeep mn kinderen niet in, ik was alleen handen en billen met een washandje met zeep of babyolie. Zeep of wasgel vind ik niet goed voor de huid en een kleintje word - tot ze gaan eten en buitenspelen - amper vies dus kan je gewoon met water toe. Billen maak je meerdere keren per dag schoon en handjes en gezicht doe ik 's ochtends en 's avonds met een washand. Bij een kleintje let je dan nog goed op de plooien maar dat is voornamelijk met afdrogen.
Twan heeft 1 x in de tub gezeten, hij vond het helemaal niks! Het badje vond hij veel relaxter, lekker dobberen
Mart is alleen in de tub geweest of douchen, tot hij in het grote bad kon spelen in een laagje water. Hij is 1x in het grote badje geweest maar vond dat zo'n gedoe met zo veel water. Badje heb ik weggedaan en nu gaat broertje straks ook in de tub of douchen.
Ik had ze allebei... bij de tweede alleen het bad gebruikt, was niets voor haar, maar voor de eerste was de tummytub weer geweldig. Ik vond het badmatje weer helemaal niets... toen ze wat ouder was rond de 3 mnd had ik zo'n verkleiner, zodat je even je handen vrij ehbt omdat ze dan liever langer in bad zijn...
Bij al mijn vier kinderen nooit een badje gehad. Alle 4 een aardig tijdje in de tummy tub gegaan. Daarna een tijdje met 1 van ons onder de douche. Toen ze zelf gingen zitten gewoon in het grote bad in een badring.
Een emmer werkt de eerste 3 weken ook gewoon hoor. Heb je geen tummytub voor nodig. Kindje vond het heerlijk in de emme rhier, ik alleen onhandig omdat wassen niet zo makkelijk gaat. Badje was veel handiger.
wat grappig, zo doe ik het ook met de wipstoel als ik alleen met haar douche echter mijn man had het laatst verkeerd begrepen toen ik het hem dit uitlegde en zette dochter met wipstoel en al onder de douche!!! Maar inderdaad van te voren inzepen deed ik wel, op de wipstoel of het aankleedkussen en dan hop onder de douche zo klaar en lekker makkelijk!