Zaterdag avond kreeg ik last van me spieren En bonsende hoofdpijn ben gaan douchen en vervolgens Optijd in bed gaan liggen.. Ik had continue koude rillingen en en lag met twee dekens over me heen In bed. Nu dacht ik al dit is griep want ik herken het.. Alleen ik had totaal geen koorts, of verhoging. Hoor je bij griep geen koorts te hebben? Kan me van de vorige keren herrineren dat ik 39gr had.. Misschien geen boeiend topic, maar vroeg me af of meerdere griep Hebben zonder koorts?
Dan heb je idd geen griep, maar gewoon een verkoudheid of een ander virus. Als je echt griep hebt heb je wel flinke koorts. Beterschap!
Ik heb bijna nooit koorts, maar toen ik griep had wel! Nu heb ik hetzelfde als jij maar ben echt enorm verkouden.
Ik denk inderdaad dat je gewoon een fikse verkoudheid hebt. Ik ben wel ziek. Koorts, koude rillingen en tegelijkertijd gloeiend heet, neusverkouden, een vervelende kriebelhoest en weinig energie.
Dank jullie wel Het is alleen wel dat ik niet super verkouden ben, Heb het even een paar dagen gehad met veel hoesten en niezen Maar daar hield het ook bij op. Beterschap aan de dames die ook ziek zijn
Ik heb dat heel vaak... Rillingen, spierpijn, warm/koud tegelijkertijd maar geen koorts. Maar ik ben dan ook chronisch verkouden.