Hoi meiden, Wij willen eind september een weekje weg. Maar heb nog geen idee waar heen. Iemand een leuk idee voor niet al te veel geld. Vliegen lijkt me nog helemaal niks dus dacht zelf aan een stacaravan in Belgie of Frankrijk ofzo of misschien Center Parcs maar dat vind ik vrij saai en best duur... Iemand een leuke ervaring? groetjes Debby
Wij gaan een weekje naar : Landal Beach Resort Ooghduyne | Bungalowpark Julianadorp - Noord-Holland Lekker aan het strand (Julianadorp aan Zee) zwembad erbij, luxe vrijstaande villa met zonnebank, sauna, wasmachine, droger etc. in huisje! 8 dagen voor ong 600 euro (huisje wat wij hebben)
Wij gaan in september een midweek naar Landal Sluftervallei op texel. We hebben een 6-persoonshuisje geboekt. Wij betalen in totaal 379,75 We hebben er dan ook een gourmetarrangement, handdoeken en keukendoeken bij. Bedlinnen moet je ook voor betalen(samen zo'n 15,-) verder zit er ook nog gemeentelijke belastingen bij in. Onze dochter is dan 7 maanden. Ze heeft dan naar ons idee nog niks aan wilde attarcties enzo. Er zit wel een zwembad bij, dus da's dan wel leuk. Het is dan buiten de schoolvakantie's en dan waarschijnlijk niet zo heel druk. Wij zagen het ook nog niet zitten om met haar te gaan vliegen. Wie weet doen we dat volgend jaar.
Wij gaan naar een vakantie park in zeeland (recreatiepark de Vogel0. we hebben een stacaravan met alles erop en eraan (hou bijv van mn eigen sanitair). Je kan er een kinderbedje en alles bijboeken. We zitten dichtbij een recreatie plas, er is een overdekt zwemparadijs, je kan ntuurlijk naar het strand, maar ook makkelijk een dagje naar Brugge, Antwerpen, de Belgische kust... Onze kleine man is dan 6 maanden, maar ik verwacht eerlijk gezegd nog niet dat we dan hele dagen erop uit zullen gaan hoor. Zal wrs toch veel in en om het "huisje" zijn... En oja, voor 1 week eind augustus waren we ca 300 euro kwijt!!
wij zitten te denken aan denemarken... Huur vakantiehuis in Denemarken hier, Sol og Strand Vakantiehuizen Verhuur
Over een paar weken weekje naar Volendam, vakantiepark, alles binnen loopbereik, en in het huisje ook alles wat je nodig hebt voor een baby.
Als je nog ff wacht dan heb je straks eind september erg leuke lastminutes. Een bungalowpark lijkt wellicht saai, maar met zo'n kleintje is het toch best wel leuk hoor. Je zit zo aan het ritme vast, dat als je 2x per dag iets plant (bijv. zwemmen en stukje wandelen/terrasje pikken) je dag volzit.
Wij gaan een weekje naar Normandie voor ongeveer 450 euro in een vrij luxe stacaravan. Toch lekker naar het buitenland maar niet al te ver rijden.
wij gaan volgende week 1 week naar duitsland. het plaatsje heet bengel en ligt vlak bij de moezel en trier. niet duur en een leuk hotel. niet te luxe en kindvriendelijk. in september nog 2 weken naar texel maar ergens bovenaan stond ook deze camping al de sluftervallei
Als je op www.bungalows.nl bij zoek en boek (kan je ook uitgebreid zoeken) je voorkeuren en data en zo intoetst dan geeft ie een hele rits met opties. Wellicht is dat wat om mee te beginnen. Krijg je een indruk van wat er is en voor welke prijs.