2006 aangemeld misschien 2005 zelfs toen ik zwanger was. In elk geval bij de eerste. Vond het handig de verhalen te lezen en ervaringen te lezen van andere moeders. Heb ondertussen wel me naam paar x gewijzigd ivm privacy
kinderwens sinds 2007 en toen aangemeld. hele tijd meegelezen, toen poos weer niet. Tot ik zwanger was van de oudste in 2011. Sindsdien niet meer weggeweest. ik lees wel meer als dat ik berichten plaats
Was ivm zwangerschapswens al langer aan het meelezen, sinds begin 2008 denk ik zo. Juli 2008 aangemeld onder mijn huidige naam. Reageer hier nog regelmatig, al open ik maar relatief weinig topics.
ondertussen 5 jaar ben toen ik net zwanger was van de oudste gaan zoeken kwam hier terecht. Was toen lid met een andere naam, Vind het heerlijke ontspanning
Omdat zwanger worden niet lukte. En ik dus veel vragen had. Wel onder een andere naam destijds. Ivm herkenning gebruik ik nu een ander account.
Tijdens het proberen meegelezen maar toen ik echt zwanger was dan toch aangemeld Had ik deze site al maar ontdekt tijdens mijn tweelingzwangerschap zeg!
Had me aangemeld omdat we bezig waren met zwanger worden en ik het prettig vond om met dames te kletsen die ook bezig waren met zwanger worden. De dames waar ik toen mee een clubje had spreek ik nog steeds en sommigen zijn zelfs goede vriendinnen geworden. Inmiddels zit ik al 6 jaar hier (eerst onder andere naam) en heb ik een dochter gekregen die nu alweer 5 is.
Ik liep al eventjes overtijd en had geen positieve testen, maar op basis van temperaturen wist ik eigenlijk wel dat ik zwanger was, had mijn eisprong ook gemeten. Op zoek naar ervaringen ben ik hier terecht gekomen en blijven hangen (En ik was idd zwanger, ondanks negatieve testen 3 weken lang ).
6 januari 2014 een dag na de positieve zwangerschapstest. Ik heb me aangemeld om te lezen over zwanger zijn enzo en vragen te kunnen stellen. Daarnaast heb ik hier een leuk groepje meiden leren kennen die allemaal in september ook voor het eerst mama zijn geworden. We appen nu nog steeds gezellig!
December 2009 aangemeld omdat we een kindje wilden, we waren toen 9 maanden bezig. Inmiddels een ander account en het is nog steeds gezellig hier!
Ik was hier eerst onder een andere naam vanaf 2011 Omdat wij toen begonnen te praten over een kinderwens enz enz
Ik zit hier pas vanaf dit jaar.. Volgens mij in Februari! Ik ging op naar mijn tweede miskraam en zocht wat informatie en eigenlijk ook mensen die het begrepen..
In 2005 was ik voor het eerst zwanger. Wegens bloedverlies en Googlen daarover ben ik in november dat jaar op ZP terechtgekomen. Vier miskramen volgden, en ben al die tijd alleen meelezer geweest. Toen ons kindje zich uiteindelijk aandiende in 2011 ben ik toch gaan meeschrijven. Een aantal nicks gehad (hou van afwisseling), maar wel altijd dezelfde persoon gebleven...