ik heb sinds vanmorgen een zeurende buikpijn en beetje een menstuatieachtig gevoel. nu net toen ik naar de wc ging had ik ook bloed verlies, best wel veel vond ik en ook helder, als een 1e dag van mijn ongesteldheid. Ik ben zooo bang en heb dus met mijn man gebeld die zei dat het misschien komt door het vrijen gisteren? Ik heb dus maar even de verloskundige gebeld en zij zei dat het weleens een miskraam kon worden.... omdat het helder bloed is... Ik moet nu afwachten en woensdag terug bellen.... Wie herkent dit? en hoe liep het af?
He Yvke86 hier zit ik in het zelfde schuitje ook menstruatieachtig gevoel, helder bloedverlies.. Ik heb ook verloskundige gebeld die vroeg ook om terug te bellen woensdag.. Voel ook mijn borsten niet meer zo gespannen als ze waren... Is er nog hoop dames? Bij wie liep dit goed af?
he bah zeg, hier is het wel gestopt nu Maar ik had al niet echt symptomen, dus hier kan ik niet over meepraten. * dikke knuffel *
hoi meid, Ik herken het helaas niet, maar wil je gewoon ff sterkte wensen. Ik hoop dat het goed afloopt...
Bij mij begon mijn eerste miskraam met oud bloed. En werd steeds een beetje meer. Ik was toen wel al 10w. En dat liep niet goed af, helaas. Nu op het moment weer hetzelfde. Echo gehad en een leeg vruchtzakje te zien op de echo. Maar hier zet het niet door blijft bij oud bloed en slijm. Ik hoop voor je dat het niks ernstigs is. Gyn zegt dat het in de beste zwangerschappe voor komt en er geen verklaring voor is! Hoop dat het hier bij blijft voor je en je rond de 6w voor een echo mag.
Het bloedverlies zet helaas gewoon door Alsof ik ongesteld ben... Ik voel me zo klote en onzeker op het moment
ik had bij mijn miskramen ook erg snel het gevoel dat mijn borsten ont-spanden... bij mij was het bloed gewoon zoals wanneer ik menstrueer.het begon telkens met weinig bloed dat vooral kwam als ik ging plassen en minder in mijn verbandje maar dat de volgende dag wel heviger werd.sterkte en ik duim dat het nog goed zit bij jou!!
Denk dat het nog beide kanten uit kan. Heb dit in december ook mee gemaakt op een 4 a 5 weken. Eerst een dag of 4 bloedverlies zoals menstruatie en dag 5 ben ik dan het vruchtje verloren. Bij deze zwangerschap heb ik in week 5 ook een bloeding gehad (hier dus ook weer grote paniek). Deze was ook helder bloed mr duurde maar een uur of 3 en minderde dan weer. Voorlopig gaat deze keer alles ok en ben ik bijna 10weken. Dus er is nog hoop. Veel sterkte alvast.
Hey meis, ik dacht vorige week gewoon ongi te zijn tot ik in de middag ineens hele dikke bloedstolsel zag en m'n bloed ook helder rood was terwijl normaal m'n bloed heel donker is!! Ook was de pijn aan de kant waar ik de innesteling heb gevoeld en niet zoals normaal over m'n hele buik pijn!! Ik had ook de VK gebeld en dacht ook n vmk ik moet haar donderdag bellen en weer n test doen en dan weten we hoe en wat!! Toen ik die stolsels zag dacht ik meteen aan n mk en heb n test gedaan en was toen positief :S terwijl ik op 8,10 en 12 dpo nog negatief had!! Maar m'n temp is echt gezakt en de volgende dag was bloed ineens bijna weg en middag weer heel helderrood bloed en later weer bijna niks daarna weer donkerder en Nu os t gestopt!! Ik moet nog afwachten maar denk wel echt n vmk hoor!! Ik hoop dat je er wat aan hebt maar ik wil je wel heel veel sterkte wensen meis!!!!
Heel veel sterkte meiden!! Toch hoeft bloedverlies niet altijd een mk te betekenen. Ga uit van het ergste maar hou een beetje hoop vast! *knuffel* en sterkte.
Hoi meid. Ik ben er donderdag achter gekomen dat ik zwanger ben en zou nu 6 weken zijn. Vrijdag ben ik iets gaan vloeien en toe stopte het weer. Dit gaat af en aan. Heb verder niet echt krampen ofzo. Maandag krijg ik een echo. De vk gaf aan dat het beide kanten op kan gaan, ook met helderrood bloed. Ik zit nu dus in behoorlijke spanning, maar heb het gevoel dat het niet goed is. In dec. heb ik een miskraam gehad bij 5 weken en dat was als een fikse menstruatie. Ik ben er daar achter gekomen door negatief te testen. Meid, heel veel sterkte, de andere dames trouwens ook. Dikke knuffel jullie allen.
Ik ben net naar de verloskundige geweest.. Het is mis gegaan dus nu verdrietig, verwerken en vol goede moed weer verder..
Sterkte Melkchocolaatje. Misschien in deze moment raar om te zeggen, mr hoop dat je snel opnieuw zwanger zult zijn.
Sterkte Yvke, hoop dat we beide snel toch echt op een roze wolkje mogen gaan zitten.. De verloskundige gaf aan dat het misschien na de pil allemaal wat te snel was geweest, de pil nog niet helemaal uitgewerkt.. ze zag het vaker.. We weten nu in ieder geval wel dat we zwanger kunnen worden. Nu nog een plak beeb.. Bedankt dames!