Fiet, suc6 vandaag met bloedprikken en hoop op en hele hoge HcG waarde voor je En niet gek hoor dat je nog steeds controleert bij ieder wc bezoek, blijft allemaal spannend hoor! oooh Goudvis, jaloers, naar Beyonce geweest. Niet mijn standaard keuze muziek maar vind haar wel een power wijf! Heb precies hetzelfde hoor Bouwjaar, omdat we deze maand al heeeel veel geluk hebben gehad met die kaartjes ga ik er bijna al automatisch vanuit dat het niet raak kan zijn, zoveel geluk hebben wij nu ook weer niet . Oh wat fijn naar Brugge, zo'n leuk stadje. En dan ook nog eens in eitjes tijd . Toeval bestaat toch niet als dit leest, wat zijn de kansen op deze ontmoeting whahahahahaha. Wel heeeeel erg leuk. Balen Moekie van die baan en met die reden kun je ook helemaal niks. Maar goed dat je zo positief blijft meid! Wow Zwangels, dat is nog eens klussen zeg ik was al helemaal happy dat wij zo'n 1,5 week om de dag vol hebben gehouden nu maar duimen dat het resultaat geeft @hier al goed bezig met m'n sportprogramma, al 1,6 kg kwijt en volgens ML is het al goed te zien dus dat geeft weer extra motivatie om mezelf iedere avond zo af te beulen
Hoi Even korte reactie want ik moet eigenlijk werken. Vanmorgen geprikt. Uitslag komt vanmiddag. Julile hebben gelijk hoor met mijn banner. Maar ik durf niet . Als de waarde vanmiddag OK is dan zal ik m aanpassen. Bouwjaar, Heel veel plezier in Brugge! Moekie, Balen dat je het neit geworden bent. Succes met verder zoeken. En probeer maar te genieten van je relaxmaand. En daarna lekker aan de gang in je weekendje weg Zwangels, wow, jij bent lekker bezig geweest Succes op het wachtbankje. Goudvis, Ook goed bezig geweest. Ook succes op het wachtbankje. Radiogirl, ja maf he. Dat je geluk dan 'op' zou zijn. Maar niet zo denken hoor. T kan ook zijn dat t net begonnen is jouw kant op te komen.
Goudvis, beyonce, vet hoor. Net als Radio niet mijn eerste keus ( Ben van het iets hardere werk), maar vind haar wel vet en ze geeft volgens mij wel een show die zijn geld waard is. Fiet, succes met het afwachten op de uitslag. Ik ga er vanuit dat ie goed is en dan eindelijk een nieuwe banner! Kijk vanmiddag nog wel een keertje voor de uitslag. Radio, lekker bezong! Al 1.6 kilo. Fijn dat ML het ook ziet! Hoe heette dat programma wat je doet ook alweer ( zoek het zo wel op)? Ik heb nu toch mijn relax maand en een kilootje of 2/3 mag er wel af voor de zomer. Als ik dit zo hoor... En meiden misschien hebben jullie wel jullie geluksmaand! En komt er nog meer geluk jullie kant op. En hier komt ook alles wel goed. Het idee dat ik even een maandje niets hoef qua temperaturen, ovulatietesten, om de dag sexen etc. geeft wel een bepaalde rust. Die ik wel goed kan gebruiken. En daarna gaan we gewoon knallen! Mijn glas is ( meestal) halfvol!
Wat grappig Moekie, jij ook van het hardere werk zoals in rock/metal of zit ik dan verkeerd? Ik ben bezig met 30 days shred van jillian, hier alvast filmpje van level 1: Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 - YouTube Benieuwd wat je ervan vind! Snap helemaal hoor dat je zo relaxed bent/wordt van zo'n maand, die heb ik ook gehad, niets moet alles mag, heel fijn
Goedemiddag dames! Ook ik was hier weer eventjes lees alles wel mee alleen probeer niet zoveel hier te zijn....er niet zoveel mee bezig te zijn. We hebben inderdaad goed geklust, maar was geen enkel probleem Alleen dat wachten is erg.... Ben nu ook wel benieuwd wanneer nou daadwerkelijk mijn eisprong is geweest. Ik hou het op dag 13 Nu maar hopen op een positief resultaat!
Zwangels: positief is altijd goed! Daar gaan we voor Radio, ja ben meer van de rock. Minder van metal, maar sommige weet ik nog wel te waarderen. Een goede bass en rammende drums doen het altijd goed bij mij Jij ook dus?
Nou girls ik hou ook wel van het hardere werk, lekker naar Pinkpop Ja ze zong geweldig. Top! Moeki ik hoop dat je idd kunt relaxen en succes met zoeken! Fiet benieuwd naar de uitslag! Snap je onzekerheid heel goed hoor. O meiden hoop zo dat t raak is maar kan het me niet voorstellen tis net zo van. Nee joh dat kan toch niet?
De rockchicks in da house! Hier ook een pinkpopper, maar meer voor de sfeer en gezelligheid met een grote groep vrienden. Qua line-up kan het een stuk beter. Zou liever naar Werchter of lowlands. Ga alleen niet al maaaaanden van tevoren lowlandskaartjes kopen terwijl ik niet weet wat er staat. Fiet, hoe was de uitslag? Goudvis, positief blijven ( zegt mijn fertiarts tenminste), het is je gegund!
Ja doen we. Hoop is altijd goed, ben nu ook rustiger, neem t zo t komt. Komt ook doordat hsg goed was, alleen zuur slijm of simpelweg pech kan ons in de weg staan. Tijd zal het leren En ik gun het jou en de andere girlz ook zo!!! Ik ga sporten, doeg en fijne avond
Hoi dames, Nou, mijn nieuwe handtekening zegt genoeg neem ik aan . Poeh wat was ik nerveus toen ik eindelijk mocht bellen zeg. Maar alles (lees de HCG waarde) is goed. Over twee weken mogen we voor een echo komen. Duurt wel lang, maar het voordeel is wel dat we dan ook meteen het hartje kunnen zien. Ik ben dan 7 weken. Wat leuk om ook elkaars muziekvoorkeuren te horen. Ik houd ook wel van lekker stevige muziek, maar ook weer niet te. Meer richting de wat steviger nummers van Anouk. Lekker meebleren in de auto. Maar ook wel van wat rustiger spul. Adele, Ilse de Lange. En ik ben enorm fan van Sinead O Connor. En vanmorgen in de auto hoorde ik mezelf ineensnaar Andrea Bocelli luisteren Maar dat kunnen ook de hormonen zijn Goudvis. Ik ben me enorm een RSI aan het duimen voor je En voor jou ook Zwangels. Radiogirl, Wat lekker dat je zo goed afvalt met die 30 days. Wie weet verhoogd dat ook weer je kansen.
@Fiet: hartstikke fijn voor jullie! Hier ook goed nieuws; uitslag derde zaadtest gehad vanavond; helemaal prima! De vorige keren was de beweeglijkheid van het zaad niet optimaal te noemen; nu wel! 49% van het zaad beweegt goed. De laatste keren was dit respectievelijk 14% en 21% Dus een verbetering binnen 4 maanden tijd. Waarschijnlijk hebben de aanpassen in de levensstijl van mijn man voor deze uitslag gezorgd. We zijn helemaal blij natuurlijk!! Het VCM was 85 miljoen; dit moet minimaal 20 miljoen zijn; dus volgens mij is dat echt goed te noemen. Ik krijg, op mijn eigen verzoek, ook nog een baarmoederfoto binnen een aantal weken; de gynaecoloog zei dat de kans klein is (5%) dat het niet goed is; maar ze wilde het voor mijn geruststelling, toch laten onderzoeken. Ben ik wel blij om; toch weer zekerheid. En daarna.. als alles goed is.. 6 maanden zelf proberen.. En dan zitten we al bijna tegen de 24 maanden aan.. De tijd zal het leren. Ben in elk geval opgelucht!
Limburg, fijn dat je opgelucht bent. Is ook allemaal positief. Let the positive vibes rule this topic :-D Fiet, coole handtekening en banner! Thanks voor het duimen. Iedereen slaap lekker!
Fiet, fijn dat alles goed is. Mooie banner! Nu even wachten op de echo, toch ook wel weer spannend denk ik? Radio, wat een workout programma zeg. Maar iedere dag een half uurtje moet te doen zijn toch? Doe jij het in je woonkamer? Limburg, wat een goed nieuws! Fijn dat het zaad goed is en erg fijn dat je voor je eigen zekerheid een baarmoederfoto krijgt. Als vrouw wil je gewoon gerustgesteld worden, fijn dat de arts daarin mee gaat. Pff, dan nog 6 maand zelf proberen. Zie je dat zitten? Ik zou actie willen, maar ja ik snap de artsen ook wel. Succes! Goudvis en zwangels, ik duim voor jullie. En inderdaad, of de zuurpruim of pech is wat ons in de weg staat. Ik ga voor een geluksmaand, al veel goed nieuws gehad hier.
@fiet en limburg, fijn dat alles goed is @radio dapper als je daar elke dag tijd voor weet te maken Muziek ik heb geen uitgesproken voorkeuren, maar ik vind ook zeker niet alles mooi
Ik vind het niet erg om dan nog 6 maanden te proberen.. Dat komt omdat het zaad waarschijnlijk niet alle maanden optimaal is geweest waardoor ik nu pas voor mijn gevoel weer "goede" kansen heb.
Snap t helemaal Limburg! Fijn dat je er weer lekker positief instaat Zo heb ik nu n beetje hoop na die hsg, gezien dat t doorloopt. Normaal is t naar gissen hoe t daarbinnen zit. En n beetje spoelen kan geen kwaad hihi
Toeval bestaat niet he, met zoveel rockchicks in 1 topic zitten gezellig Fiet jeeeeeeej goed zo meid, lekker genieten nu, en het is nu helemaal officieel zo met je banner En ook jeeeej voor Limburg, fijn die goeie uitslagen Ja Moekie, ik sleep me iedere dag naar boven met de laptop en yogamatje en work my butt off vandaag laatste dag level 1 en als ik ML kan geloven is er echt al zichtbaar resultaat te zien . Voel me iig al stukken beter, gewoon weer eens blij en trots op mezelf, dat is al een hele lange tijd geleden.
Hallo Ik ben nieuw hier op de site. na tijdje beetje rond te hebben gekeken en gelezen heb ik besloten om me aantemelden en ook maar te reageren op dit onderwerp. Fijn om te lezen dat er meer mensen zijn die in het zelfde schuitje zitten en waar je het mee kan delen. Ik kan er met mijn vriend goed over praten maar soms is fijn om het niet altijd er over te hebben samen. Dat is dit een goede oplossing om met mensen te delen die je gevoel herkennen. Mijn vriend en ik hebben in januarie een MA gehad. achter gekomen bij 11 wk en 4 dg. Maar kindje was overleden bij ong 8 wk en 2 dagen.het gevoel wat er dan door je heen gaat is met geen pen te beschrijven. Je vertrouwen in je lijf is weg. boos en verdriet. Nadat het allemaal beetje op de rit was weer verder gegaan om nog een mooie zwangerschap te ervaren. Nu ben ik weer aantal maanden ongesteld geworden en zit iedere maand mee zou ik weer zwanger worden, lukt het deze maand. afschuwelijk. Dit is niet wat je mee wilt maken die onzekerheid. Daarom vin ik het fijn om mee te praten jullie ervaringen lezen en hopen dat we allemaal keer goed nieuws hebben en een wonder in armen mogen sluiten!..
Limburg, ja voor je gevoel kun je nu "echt" aan de slag nu je weet dat het zaad goed is. Duim voor je dat het in de 6 maanden echt lukt! Gouvis, goed spoelen is altijd goed. Eens kijken of jij wel bij de categorie behoort die na een hsg snel zwanger is! Duim duim Radio, hihi. zou het ook niet vol in de woonkamer doen, dan inderdaad boven met matje en laptop. Wat een discipline! En erg fijn dat het resultaat er mag zijn en dat je je lekker voelt en trots bent op jezelf. Ik denk altijd dat als je lekker in je vel zit dat je dat ook uitstraalt en dat je de wereld net wat meer aankan. Go girl! Asje, welkom hier. Vervelend van je miskraam. Hier praten mag altijd, daar zijn we voor. Hoe lang zijn jullie al bezig? En die onzekerheid is ons allen bekend. Zit je op het wachtbankje nu of komt je eisprong eraan?