We weten dus wel wat Mart aan het doen is hahaha. Zon wanneer is je nod? Hier vannacht sluizen opengegaan, had het wel verwacht helaas. Dus, pijnstiller genomen en kerstkadootjes gaan halen. Nu met een glaasje wijn en toastje Filet Serious Request kijken. Heb gelukkig goede tentamencijfers terug dus ben superblij! 26e lekker inpakken en snachts naar de winterse bergen. Lekker met zn twee, heb er zoveel zin in! Enne, rekenmaar dat het winter wonderland sexytime word. Ik hoop dat 2014 ons jaar wordt meiden en tot die tijd maar genieten wat we wel hebben
Mijn NOD zou vandaag of morgen moeten zijn denk dus het is weer lekker spannend. Ga na het weekend testen als ik niet ongi wordt
Tja wat was ik nou aan het doen gisteravond? Lekker filmpje gekeken en toen vroeg naar bed Half uurtje daarna kreeg ik pijn in mijn lies aan de rechterkant. Volgens mij ging er iets op zoek naar zaadjes, die ik ook nog een extra zetje heb gegeven Voor de zekerheid nog conceive plus gebruikt ook. En nu lig ik te relaxen in bed. Als het nu niet lukt weet ik het echt niet meer. Was volgens mij de optimale baby maak omstandigheden. Zon: wat maak je het spannend. Hoop op een mooi kerstcadeau! Goudvis: fijn dat je cijfer goed was. Hopelijk is je menstruatie 2e kerstdag weer over. Is altijd een gedoe op vakantie. Lekker hoor er even tussenuit. Wij zijn met de kerst ook lekker weg.
Klinkt goed Mart! Herken je gevoel wel, had ik afgelopen maand ook, alles klopte. Maar helaas...Het blijft geluk hebben en wie weet ga je heeeel blij het nieuwe jaar in! Zon, spannend hoor! Ja heb echt zin in deze vakantie, er gaat niet eens Preseed mee, verstand op nul
Hee meiden, hoe is het nou? Zon heb je al nieuws?? Hoe is het met je krampen Goudvis deze periode? Mart we gaan weer duimen voor je!
Hier ongi dus op naar de volgende ronde gisteren wezen bloedprikken en nog vier keer deze cyclus dus ben eind jan bond en blauw en bloedloos hahahaha misschien wordt ik dan ook biet ongi hahahahaha houden de humor er maar in Veel plezier op vak goudvis geniet ervan
Hey dames, allereerst voor iedereen nog een prettige kerst en geniet er nog van! Ik heb een hele lange tyd niet meer gereageerd, zat er even doorheen. Wel las ik dat er gelukkig weer wat dames zwanger zijn, niet zoveel maar stilaan geraken we allemaal dichter bij de positieve test! Ik hoop voor jullie dan ook ter harte allemaal een positieve test of een klein wondertje in jullie hand voor t nieuwe jaar Hier zijn we inmiddels doorverwezen naar een nieuwe arts, dokter Wisanto in Hasselt, misschien voor iemand bekend? Ze zijn erachter gekomen dat t op een natuurlijke manier bij ons niet snel zal lukken, ofwel de kans heel erg klein zal zijn omdat ik maar een 2-3 eisprongen per jaar heb Ik schrok best wel van dit nieuws en had dit na alle onderzoeken dan ook niet verwacht! Onze droom werd dus nog wat verder weg geduwd. Ik ben er behoorlijk verdrietig om geweest, vandaar ik hier ook hele lange tyd niet geweest ben. Intussen zijn er 4 vrienden bevallen, 7 zwangere in de directe omgeving en dit kwam ook weer hard aan. Pas op, ben heel blij voor ze, maar de vraag waarom bij ons niet die stel ik me steeds. Kerstkaarten van vorig jaar en dit jaar wensen mensen ons dan ook t geluk en onze grootste wens toe maar ik besef ook dat een jaar snel om is en meer dan hopen kunnen we niet! Voor iedereen hoop ik dus op een spoedige en gezonde zwangerschap en voor de zwangere onder ons heel veel geluk en vooral, geniet ervan dames!
Geef niet op hoor, ik heb ongeveer hetzelfde verhaal als jij: maar een paar keer een eisprong per jaar, uiteindelijk afgelopen jaar bij de gynaecoloog beland omdat de huisarts me gelukkig vrij snel doorstuurde. Ik heb toen onderzoeken gehad, een paar keer clomid geslikt om de eisprong te bevorderen en binnen 5 maanden zwanger, zie banner! Het komt goed meiden, geloof er in.
Ja idd, er is hoop We hebben 4 hormoonkuren gehad met clomid,progynova en pregnyl. Nu gaan we bij die nieuwe dokter iui aanhoren. We hopen zo hard! Zie op jou banner 12 weken staan, Proficiat wat leuk! Eerste echo al gehad? Zal ook heel bijzonder en geruststellend zijn denk k zo. Een kloppend hartje, beweging....zalig toch! Geniet ervan!
Hallo dames, Hier weer terug van even weggeweest. Gelukkig zijn er n par zwangeren bij gekomen. Hier zet vandaag de ongesteldheid weer door. Terwijl ik wederom tijdens innestelingsperiode Krampjes vermoeidheid steken enz heb gehad. Daarna niet meer en nu sinds vanmorgen ongesteldheidskrampen en beetje bloed. Wordt er zo gek van. Had gehoopt op een verlaat kerstkadootje en heel goed uiteinde van 2013 maar helaas. 2013 ons ongeluksjaar. Hopkins 2014 beter. Ben ondertussen wel 7 kilo afgevallen. Nu maar doorgaan. Zijn er dames die dit herkennen, steeds tijdens innesteling symptomen en toch ongesteld worden? We zijn nu 1 jaar precies beter. En die miskraam in april dan😔. Hoe is t met jullie allemaal? Welke fase zitten jullie? Dat voor ons allemaal 2014 ons jaar mag worden met snel allemaal een positieve test!!!
Meiden, even een berichtje van mij: Ik heb een nieuwtje geplaatst in het besloten topic 2014 wordt gewoon ons jaar, dat moet!!! Dikke knuffel voor jullie allemaal!
lieve meiden, even een berichtje voor jullie omdat ik meeleef ! ik ga enorm meeduimen dat 2014 JULLIE jaar wordt!! Het jaar van positieve testen, babykamers en alles wat erbij hoort ! Ik wens jullie allemaal een vruchtbaar jaar toe en hoop dat jullie de positieve test binnenkort gaan zien XX
Aan lief wat lief tiepetje. Iedereen een hele fijne jaarwisseling. Dat 2014 een vruchtbaar jaar mag zijn. Positief jaar. Xxx