Hier pas op cd 10, bijna weer in de weer met ovu testen. Zowel hubbie als ik zijn nog herstellende van n flinke griep, nog weinig actie gehad deze ronde Spannende wk voor jou zwangels.
Radiogirl jammer dat jullie beide zo ziek zijn geweest Hier is het idd spannend! Maar morgen begint de werkweek weer werk in de avondienst en dat 5 dagen. Dus dan gaat de week vaak wel snel voorbij. Hopen dat jullie deze ronde goed kunnen klussen!
Heel irritant die griep. Ik zit ook op mijn ei te wachten. Had vanmorgen een licht streepje op de ovu-test. Maar mijn man hangt vandaag al heel de dag boven de pot. Gelukkig gisteravond nog wel in actie geweest, maar ik vrees dat ik morgen mijn ei heb, en heb niet het idee dat manlief dan alweer fit genoeg is Hij kan zich over t algemeen behoorlijk over lichamelijke ongemakken heen zetten wanneer er een te zien is (clear blue digitale), maar om t nou te moeten doen met een emmertje ernaast voor het geval hij moet spugen... Zwangels ik duim voor je zaterdag.
Nog geen vanmorgen, dus er is nog hoop. Moet ik alleen niet zelf ziek gaan zitten worden. Duimen draaien weer overuren voor de wachters. We hebben juist vandaag besloten om nog 1 ronde te wachten met IUI. De reden. Ik was in mijn agenda aan het kijken wanneer we gesprek met de gyn konden plannen. Maar kreeg het gewoon niet geregeld binnen deze cyclus. Heel dit jaar nog niet 1 week gehad zonder extra afspraken onder werktijd. Dus ik kon het gewoon niet maken om er nog meer bij te gaan zetten (hoewel ze wel op de hoogte zijn van de situatie en super meeleven) Deze week de voorlopig laatste afspraak gehad bij de kinderarts (voor onze zoon). Nu willen we heel even uitpuffen voor we het volgende traject ingaan. Aande ene kant voelt het verdrietig. Aan de andere kant voel ik weer wat lucht. En er blijft altijd de hoop dat het toch niet nodig blijkt.
@fiet Jeetje zeg balen dat om die reden je het uit moet stellen, maar ik hoop met je mee dat het niet nodig was. Die blijdschap dat het bij ons zelf gelukt was was zo groot (stonden op wachtlijst voor IUI), dat gun ik je echt toe (maar dat de domper je bespaart blijft). Voor de wachtenden hopelijk allemaal snel geluk.
Is idd wel balen. Maar het was een heel bewuste keuze. Nu ook weer balen. Mijn man is dus de hele week goed ziek geweest. dag ei Maar er is nog steeds hoop. Afgelopen zondag zijn we wel actief geweest. Woensdag had ik een . Dus het zou best nog wel kunnen. En wat ook hoopgevend is. Ik heb normaal ALTIJD op 2DPO migraine. En daar is nu nog geen spoor van (ondanks alle stress van deze week) Geen idee of het een teken is, maar ik vind het wel opvallend. Nou ja.. Ik zet me maar op het wachtbankje.
Oh wat balen zwangels!! Ik had zo gehoopt dat jullie deze maand allemaal een positieve test zouden hebben!
@fiet nou balen zeg dat je man ziek was, maar wie weet. Het blijft nog even afwachten @zwangels hmm verrot. Hier wat raars. Maandag begon nwe cylus. din+woe bloedverlies, don helemaal noppes. En vrijdagmiddag opeens weer wel. Heb ik echt nog nooit gehad. Ben een beetje bang dat de curettage na de bevalling schade heeft aangericht, al zal dat niet. Vaag. Nu wachten op de vruchtbare periode, duurt wsl nog 1,5 week. Pff.
Balen zwangels. Op naar de volgende ronde maar weer. Hmm apart Bouwjaar 1979. Kan zijn dat je lichaam nog niet helemaal op orde is. Komt vast vanzelf weer goed. Zehadden mijaangeraden om na de vmk niet direct weer te gaan proberen, omdat het niet duidelijk is hoe je lichaam reageert. En dat je dan niet goed weet wanneer je eisprong is, en wellicht de menstruatie ook anders/later kan komen waardoor je onzeker wordt. Niet dat ik naar dat advies geluisterd had hoor . Maar zoiets zou bijjou aan de hand kunnen zijn. Ik zou er niet teveel aandacht aan besteden en gewoon dmv ovu-testjes je ei bepalen en er weer voor gaan. Hier stijgt de spanning. Mijn maandelijkse migraine is echt helemaal weg gebleven en ik voel van alles in mijn buik! Als ik er rationeel over nadenk dan komik uit op darmen die van slag zijn oid (mijn man heeft immers ook een hele week griep en diaree gehad) Ik zit nog maar 4 dagen na mijn ei, dus wat zou ik dan in hemelsnaam kunnen voelen? maar ja... Rationeel denken lukt meestal maar een minuut of twee en dan komen de gedachten van hoop weer boven. Pfff nog meer dan een week wachten voor we ergens zeker van kunnen zijn. En dan nog de spanning of het blijft zitten. De leeftijd helpt hierin ook echt niet meer mee. 70% kans dat hetgeen er nu is (als het er is) vroegtijdig naar buiten komt! Dit is dus zo'n beetje het kringetje waarin mijn gedachten blijven draaien. Gelukkig heb ik het enorm druk, zodat er wel genoeg afleiding is. Angel alles goed bij jou?
Net wakker geworden en had een test gepakt, gelukkig nog in het folie gelaten. In een potje geplast, veegde af..en ja hoor daar was het maandelijks gezeik weer! Dus test weer opgeborgen. Vanavond een glaasje canei drinken
Nou dat zeker...er ligt een lading testjes klaar Dit keer wil ik echt mijn ei niet missen. Tja ratio en emoties... Ik wist dat we vorige ronde mijn ei gemist hadden (dag erna geklust) maar dan hoop je toch stiekem op een wonder. Lastig he @Zwangels nou gelukkig geen test 'verpest'. Toch jammer, geniet van je canei vanavond.
Hoi meiden, Wij zijn alweer 15 maanden bezig en inmiddels ook in het ziekenhuis. Ik herkende het bericht van Zwangels van vanmorgen vandaar dat ik nu eens reageer na afstand van het forum genomen te hebben. Ik heb pas morgen NOD, maar had zoiets van ik ga testen vandaag. Gedaan. Negatief. Half uur later op de wc roze vriendjes op bezoek. NB ook een dag te vroeg. Ik verheug me dus ook al op de wijn straks. Fijne zondag!
Balen goudvis! Wel fijn dat jullie al in het ziekenhuis geholpen worden. Wij mogen pas over 3 maanden aankloppen als het nog niet raak is.... Mijn nieuwe nod is 6 april.
O ok, de mijne 8 april (of 7 als ik nu ineens bij 28 dgn blijf) Ja we hebben een paar onderzoekjes gehad, tot nu toe ok. Binnenkort samenlevingstest voor 2e keer (want was twijfelachtig) en dan HSG. Zie ik wel tegenop. We zien wel. Ik moet zeggen dat ik het echt niet leuk vind dat ziekenhuisgebeuren, het wordt allemaal zo een issue, ik had zo gehoopt dat de natuur zijn gang zou gaan. Maar wil ook wel weten of er misschien iets mis is, misschien ook niet. Sterkte vandaag verder he.