Hee meiden! wij zijn 7 maanden aan het proberen voor een tweede wondertje. Nu heb ik in de eerste 2 maanden 2 x een cyclus van 17 dagen, dacht dat dat door "ontpillen" kwam. Maar nu dus alweer 5 maanden later en weer ineens cyclus van 18 dagen. Waar zou dit door komen? Iemand anders hier ervaring mee? alvast bedankt!
Hoi ks2011 Ik zie dat het aantal dagen van je cyclus nogal verschilt! Ik zou het nog 2 maanden aankijken en dan contact opnemen met je huisarts. Ontpillen kan trouwens wel 6 maanden duren.... Succes!!
Ben je echt ongesteld of heb je een beetje bloedverlies? Het zou ook een innstelingsbloeding kunnen zijn. Ik las op het forum dat ontpillen niet bestaat, gepost door een gynaecoloog, of het zo is weet ik niet maar sommige meiden zijn heel onregelmatig
Ontpillen bestaat wel volgens mijn huisarts en de artsen hier in het ziekenhuis alsmede ook de verloskundigen van dit forum. Ook heel logisch trouwens. Je slikt hormonen en die leggen je natuurlijke cyclus plat. Als je met het slikken van die hormonen stopt, is echt niet meteen die troep volledig uit je lichaam. Je lichaam moet na die stilstand het allemaal weer zelf gaan doen en dat kan in het begin voor onregelmatigheid zorgen en rare bijwerkingen.