Dag dames, Sinds gisteren heb ik van die menstruatie achtige krampen, maar dan ietsje sterker vind het best een beetje pijn doen en dan voel ik het echt samentrekken zeg maar en weer weg en een paar zo achter elkaar. Gisteren heb ik het 2 keer gehad en net weer moest echt ff gaan liggen. Is dit een teken dat het gaat beginnen of is het gewoon zoals ik ook vaak lees gerommel vantevoren vind het allemaal zo spannend het is de eerste en dan weet je gewoon niet hoe het begint he, maar goed we wachten maar af.
Er is geen pijl op te trekken wanneer het gaat beginnen.Zolang de weeen nog niet constant komen om de zoveel tijd zijn het vaak voorweeen. Het is lastig maar het blijft toch afwachten. Wel vervelend dat het pijn doet maar,voorweeen kunnen ook pijnlijk zijn.Bij de verloskundige zeggen ze dan vaak dat je het rustiger aan moet doen. Succes!
`bij mijn voorweeen voelde ik echt de volledige buik samen trekken, niet alleen onder in. had toen 5 uur achter elkaar om de zoveel minuten maar steeds verder uit elkaar. ik denk bij jou dat er nog niks aan de hand is. en bij echte weeen merk je het echt wel! en dan is er nog tijd genoeg. ga er maar niet van uit dat het zo vroeg begint, dan valt het altijd mee.