Ik heb weliswaar op heel mijn lichaam ongewenste haargroei inclusief bovenlip maar op mijn armen zijn ze op 1 hand te tellen haha. Ik kan me er ook niet aan storen moet ik zeggen. Mijn collega heeft ook veel haargroei op de armen maar die zegt ook als ik dat eraf ga halen krijg ik stoppels en dat vind ik velen malen erger. Ik kan me nooit zo druk maken over hoe een ander eruit zie en al helemaal niet omtrent haargroei.
Dat ik precies wat ik bedoel, van die lange, donkere haren, ik kan er niets aan doen, ik vind het gewoon vies. Ik vind glad ook veel mooier en niet extra veel werk als je toch jouw benen en oksels bijhoudt. Ik heb gelukkig blond, dun haar en ik haal het gewoon weg met een scheermesje tijdens het douchen, stoppels hebben geen kans om te groeien. Maar ik kan mij ook voorstellen dat als je het epileert en eerst moet wachten tot het groeit veel vervelender is om het bij te houden ..
Ik scheer alles weg. Oksels, benen en bikinilijn maar van de armen heb ik nog nooit gehoord. Echter heb ik door dit topic eens goed naar mijn armen gekeken en daar zitten donkere haartjes op. Vinden jullie dit nu echt zo heel storend of lelijk dan?
Ik heb blonde haartjes op mn armen en die haal ik echt niet weg haha Ga niet met stoppeltjes lopen op mn armen, afschuwelijk.
Nee hoor je bent echt niet de enige, ik heb ook haren op mijn armen. Best ook wel wat, maar ze zijn hartstikke blond. Als ik ze zou gaan scheren heb je kans dat ze donker worden, en dan kan ik elke 2 dagen mijn armen gaan scheren. Ik vind het wel goed zo. Heb al genoeg werk aan al het andere wat geschoren moet worden.
Ik heb het wel eens geschoren maar dan moet ik dat echt iedere dag doen. En ik vind iedere dag benen, oksels bikinilijn al zat werk. Geen zin om ook die armen nog eens erbij te doen.
Haren op mijn arm zijn erg licht en dun, dus die niet. Ik heb wel 2 moedervlekken waar van die donkere groeien (horror!!) en die trek ik er wel uit. T raarste wat ik scheer.....mijn grote tenen 😌 vind harige tenen niet echt appetijtelijk haha.
Voor mij zit het verschil in hoe opvallend de haren zijn. Oksel-, been- en schaamhaar is meestal donker en bij mij in elk geval veel opvallender dan de haren op mijn armen. Ik moet zeggen dat ik mijn armen wel zou ontharen als ik dikke zwarte haren daar zou hebben, maar dat is nu gewoon echt niet nodig.
Hier geen armen scheren hoor, 1 het valt allemaal wel mee daarnaast zie je het vrijwel niet flink gebleekt met het zonnetje, daarnaast veel moedervlekken daar en daar scheer ik niet overheen. En idd begin je daar te scheren wordt het alleen maar erger.
Mijn armen scheer ik niet nee. Het stoort me eigenlijk ook niet bij anderen als ze dit hebben. Maar vinden degenen die dit "vies" vinden dat ook bij mannen die haren op hun armen hebben?
Ik haalde het altijd weg, tot ik me bedacht hoe belachelijk dat eigenlijk is.. Ik ga nu dus mét armhaar door het leven Helemaal prima trouwens hoor, als anderen het wel weghalen, maar ik vind het nogal sneu om meteen te roepen dat het onverzorgd zou zijn, of dat vrouwen die het niet doen, niets om hun uiterlijk geven. Ik dacht trouwens, bij het zien van de titel, dat dit een topic vol commentaar zou zijn op Rutte en z'n buddies
Scheren absoluut niet. Heel heel soms even een keer kortwieken met het schaartje maar ze zijn heel blind dus geen nergens last van.
Ik wax ook altijd gewoon mijn armhaar mee! Zoals ts zegt soms zie je vrouwen met mooie nagels, mooie ringen, armbanden ed. en dan arm haar. Vind ik persoonlijk geen gezicht. Net zoals ik schaamhaar uit je bikini geen gezicht vindt.
Ik epileer m'n armen ook, maar als iemand anders daar wel haren laat staan, maakt mij dat verder niet uit.
Ik word echt niet warm van een man met kale armen en benen, vind ik zo verwijfd en dus niet sexy. Maar daarentegen hou ik niet van borst- en rughaar bij mannen. Het is dus vooral erg persoonlijk allemaal , en zijn er mannen in alle vormen en maten voor al onze persoonlijke voorkeuren
Jaaaa, teenhaar heb ik ook! Dat wordt geschoren. Het vachtje op mijn arm blijft lekker zitten. Zag ooit bij een vrouw geschoren armen met zwarte stoppels. Ik vind het geen gezicht. Dan vinden mensen mij maar onverzorgd of vies, maar er zijn wel belangrijker dingen waar je je druk over kan maken dan iets als armhaar.
Ik epileer ze eens in de zoveel maand. Ik ergerde me kapot aan 1 arm nadat ze die hadden geschoren omdat mijn hele arm in het gips moest. Die haren waren daarna veel duidelijker en langer dan voorheen en ik zag het verschil te goed met mijn andere arm. Andere mensen niet maar ik wel dus toen maar laten harsen een keer. Haarvrij hoeft het niet te zijn van mij dus ik epileer pas wanneer het me weer te goed opvalt.