Ik heb vanaf gister bruin verlies, echt oud bloed heb gecheckt met een tampon en zit geen rood bij. De dag daarvoor had ik heel erge steken en dag erna dus dit... Normaal als ik ongi word dan breekt het gelijk door met echt bloed en voelt me buik een beetje beurs... Wie heeft dit ook weleens en was je toen zwanger of niet? Mijn banner staat op mijn kortste cyclus maar ik denk zelf dat ie uitkomt op 32 dagen want toen had ik doorzichtig slijm... Nou ja vind het erg vaag maar hoop gewoon dat het raak is deze ronde.
Tja, het kan zijn dat je je regels gewoon gaat krijgen , bij velen is dit de voorbode ervan. Maar ik had daar bij Keano ook last van. Ik krijg geen regels maar buinverlies en dit voor een 3 maanden. Ik was toch zwanger, hoor! Maar het kan dus wel de twee kanten uit! Of zwanger of regels op komst! Ik duim voor je dat je lekker zwanger bent... Groetjes
bedankt voor je reactie... Ik weet ook dat het voor de meesten een voorbode van ongie is maar vind het zo gek want ik heb het nog nooit gehad. nou ja we zullen zien... het is nu weer zo goed als verdwenen.