Hoi! Vanmorgen op 12 dpo een action test gedaan en tot mijn grote verbazing na 21 maanden ben ik zwanger ❤️ Super spannend natuurlijk, heb er nu nog maar 1 van de action over en hij zit dicht.. dusss ik naar de AH en daar hadden ze alleen van AH zelf en van CB plusje. Die heb ik allebei met middag urine gedaan. Kan er niet omheen ongeloof is nog groot.. Ik zoek eigenlijk nog dipsticks zoals zwanger en kids of sensitest om de oploop te kunnen testen. Welke raden jullie aan?
O wauw @Orchid24 wat fijn zeg!!! Ik testte oploop met de dipsticks van zwanger en kids.. de groene ultra sensitieve. Werkt perfect! Gefeliciteerd!
Ik zou de zwanger en kids juist niet aanraden. Ik werd er de afgelopen dagen erg onzeker van. Ik zou gaan voor de Kruidvat 2v5. Zie hieronder mijn oploop zowel met Kruidvat als z&k.