Dames! Nu de lockdown er voor heeft gezorgd dat de action dicht is, ben ik op zoek naar goedkope en goede testen. Ben altijd zeer tevreden over de prijs/kwaliteit verhouding van de Action testen. Bij de action zijn ze geloof ik €1 per stuk (€2 voor een doosje van 2? Weet de precieze prijs niet helemaal, misschien wel iets minder). Bij kruidvat €5 voor 2 stuks, dus is al weer een stukje duurder. Wie heeft dé tip voor (misschien online?) goede én goedkope testen?
Ik zat met dezelfde vraag. Zwangerschapstesten genoeg alleen ovulatietesten niet veel meer. Gezien ik toch ongesteld ben geworden toch weer opzoek naar goede ovulatietesten. Wat is daar een goede en goedkope van?
Bij mij werkten die van 2besure het beste En @CrazyMom ik was zeer tevreden over zw en kids ultra sensitive dipsticks. Vingen direct eerste beetje hcg al op! En duidelijke oploop