Oh hahaha wat erg. Nee ik moet natuurlijk niet lachen, want een breuk is zo pijnlijk. Hopelijk heb je lekker geslapen. Enneh dit is er zeker een voor jullie gouden bruiloft! Sterkte
Hahaha En t erge is nog kom ik gisteren in het zh.. Zegt die verpleegster nog voor ik mn verhaal deed.. Zeker puistjes geknepen bij je man hahaha
Ik heb ook wel stiekem moeten lachen! En vervelend van die vragen. Nu maar hopen dat het snel geneest... Een paar weken terug (eigenlijk maanden) heb ik een nasoscopie gehad, en mijn neus doet nog steeds pijn ervan.
Oh ik ken het zuur is dat he! Hier niet bij de huisarts beland maar wel flink zeer, tegenwoordig zeg ik het eerst En betreft dat mishandelen, ik snap best dat ze daar vragen over stellen, al is het bij jullie totaal anders. Hij is niet gebroken?
Beterschap voor je neusje. En ik vind het ook wel sneu voor je man. Hij zal zich ook rot voelen neem ik aan.
Ik denk dat alle mannen blij zijn met dit bericht, mijn man heeft een hekel aan puistjes uitknijpen en ik denk dat veel vrouwen nu minder goed durven! Ik moet er eigenlijk ook heel hard om lachen (al vind ik het heelc rot voor je!) Doet me ook wel weer beseffen wat die mannen een lage pijngrens hebben! Zo'n reactie op een puistje dat uitgeknepen word.... Haha
Oh Saja, wat zal dat pijn hebben gedaan. Als ik denk dat een klein tikje tegen mijn neus (botsing met elleboog van man in bed in een stikdonkere kamer) al echt zeer deed. Beterschap. Eeeehm... maar ik heb ook even smakelijk gelachen hoor.
Ben ik nu echt de enige met een dirty mind? Ik dacht echt dat t een ander verhaal ging worden hahahaha Maar beterschap Saja!
En ik blijf ook maar misselijk echt tot overgeven aan toe.. Rete irritant maar volgens de ha normaal..
Een pukkeltje maakt meer kapot dan je lief is Maar auw zeg! Wat sneu voor je en voor je man ook, die zal ook wel geschrokken zijn! Beterschap en hopelijk gaat de pijn snel weg!