Hoi dames, We waren er even een weekje tussenuit....Efen lekker uitgewaaid aan het strand. Balen dat je ongi is doorgebroken Goldfishie. Maar je kan het wel weer gezellig maken met manlief. Hoe is het met jou Adria? Spannend joh, dat je temp zo hoog is gebleven...
Hoi Adria, ben ook nieuwsgierig Alles goed? Hopelijk heb je goed nieuws Hoe is het met jullie ondertussen Goldfishie en Bigboy?
Hier zijn de rode dagen inmiddels alweer voorbij! Zondagochtend gezellig aan onze klusperiode begonnen! Ik verwacht mijn ei dit weekend en wil morgen met de ovutesten beginnen. En dat zou betekenen dat ik over een week alweer het wachtbankje op mag.
Hoi Dames! Ik was een weekje niet op het forum omdat ik geveld was door acute indigestie:x. Verschrikkelijke maag-darm klachten. Helaas vorige week woensdag ongi geworden, temp was de dag ervoor al gedaald naar BLT. Helaas, helaas weer naar de volgende ronde. Inmiddels weer in de klusperiode, i.d.d. het leukste deel van alles. Hoop dat alles goed met jullie gaat. Nathje wat een leuke echo! Kennelijk gaat alles goed. Houden zou meid!
Hallo meiden, Ik heb al een positieve ovu test gehad, alleen nu heb ik erg vruchtbaarslijm snap er niet heel veel meer van... Maar we blijven het gezellig houden... Balen dat je ze ziek bent geweest Adria!! Heel erg mooie foto van echo Natjuh, en wat lief dat je nog altijd even mee kijkt hier.. Hoe gaat het verder met je. Maak het lekker gezellig met manlief Goldfishie!!
Gewoon lekker doorklussen Bigboy! Ik ga vandaag starten met de ovutesten en wij klussen al sinds afgelopen weekend om de dag. En verder hopen we weer of het deze ronde raak mag zijn.
Succes Goldfishie... Sinds vandaag geen rekbaar slijm meer... Zou mijn eisprong dan later zijn geweest? Hoe gaat het nu met je Adria?
Hier heb ik waarschijnlijk mijn eisprong gevoeld vanochtend. Gisterochtend en vanmiddag nog aan de klus geweest! Misschien morgenavond ook nog en daarna weer het wachtbankje op en twee weken wachten. Jij ook al op het wachtbankje Bigboy? Adria: hoe is het bij jou?
Fijn dat je hem gevoeld hebt!! Hier is zaterdag mijn NOD.. Vandaag wel even een felle steek onderin mijn buik gehad, maar dat had ik de vorige ronde ook.. Spannend iedere keer weer! Succes met wachten meid... Hopelijk is het raak deze ronde.
Ik heb vandaag last van een erg branderig gevoel van binnen... Pfff totaal niet prettig! Heb even contact gehad met huisarts en morgen even urine inleveren... Please geen blaasontsteking!!
Hoi meiden! @bigboy, zo snel alweer je nod! Spannend hoor, mijn duimen gaan overuren draaien. Hopelijk geen blaasontsteking, ik had twee maanden geleden ook dezelfde klachten als jij maar geen blaasontstekingLaat het morgen even weten, sterkte! @Goldfishie, weer op het wachtbankje voor jou binnenkort. Ik heb besloten deze maand maar kort te tempen. Vandaag begonnen en ik ga ermee door tot mijn temp stijgt. Hopelijk mijn ei de 9de. Ik blijf wel mijn cervixslijm controleren. Deze maand ook geen ovutesten gedaan. Gewoon coldturkey dus. Ik ben eind van de maand jarig dus een positieve test zou het beste cadeau zijn.
Geen blaasontsteking.... Blijf het gevoel houden, gisteren avond was ik ook erg duizelig steeds. Hopelijk gaat het snel over, want voel me totaal niet fit... Hoe gaat het verder met je Adria, ben je er weer helemaal bovenop?
Wat vervelend dat je je niet lekker voelt bigboy. Had precies hetzelfde een paar maanden geleden. Gelukkig geen blaasontsteking, hopelijk voel je je snel beter. Ik voel me al veel beter, vanavond voor het eerst eggwhite cervixslijm gevonden! Vanaf een uur of half zes ook een aanhoudende pijn rechtsonder in mijn buik. Spannend allemaal!
Hoe is het met jou Goldfish? Hier gaat het inmiddels al wel iets beter, maar nog niet zoals het wezen moet..Ik heb ook nog geen "klachten" die duiden op een eventuele zwangerschap.
Goedemorgen dames! Gaat het goed met iedereen? Bigboy, al symptomen? Ik had tot gisterenochtend eipijn maar na 10 uur was het helemaal over. Zou mijn eitje gisteren gesprongen zijn? Ik had geen tempdip gemeten want 9 oktober te laat opgestaan en maar een fictieve temp ingevuld. Vanochtend wel een stijging naar 36.5 dus hopelijk een stijgende lijn de komende dagen. Fijne dag!