Ik zit op een roze wolk kan nog niet echt terug komen naar de realiteit. Maar er is zat plek op de wolk hoor! Zograag hopelijk heb je een duidelijke streep bij de kv testen! Ik duim voor je en voor de rest natuurlijk! Ik heb vanmorgen weer een testje gedaan, weer twee strepen en heel iets donkerder al gister. Wil woensdag op nod nog een test doen en als het een knaller is stop ik. Succes met wachten! Testers ik duim voor jullie!
dus je heb nog geen verklaring kunnen vinden voor je lage temp. dank je wel voor het antwoord. ik hoop het toch echt niet want dan kan ik weer van voor af aan beginnen met clomid enzo. bah zie de bui alweer helemaal hangen
@ madje, je temp gaat vast nog de lucht in....ik wilde je niet ongerust maken.... Wij hebben vorige week gecampeerd en zijn sinds dit weekend terug.... Kan de temp schommeling hiermee te maken hebben? Weet iemand dit?
goedemorgen, wij staan ook in wachtrij voor juni nod 4 juni poging 4 na miskraam 2e kind meeste aanwijzingen zijn er. hopen dat het raak is grzz
avil oh wat een onzeker heid he. hopelijk krijg je gauw zekerheid. en volgens mij als je sochtends temperatuurt moet dat niks uitmaken. en verder over het ongerust maken maakt niks joh. kan het maar beter weten dan dat ik me er blind op staar en blijf denken maar ja test was posi dus heb sprong. maar dat hij nog omhoog vliegt denk het haast niet. hoop gewoon dat ze me vanmiddag even kunnen helpen met deze vragen. ook al heb ik geen afspraak
heb een vraagje, mn vrouw heeft aan allebei dr tepels een ader lopen duiderlijker dan normaal is dit een aanwijzing op zwangerschap? ik hoor graag reactie, johan
zou kunnen ja je hoort wel vaker dat vrouwen aders op hun borsten/tepel krijgen, heeft ze nog meer kwaaltjes?
Goede middag dames, Even snel tussendoor een berichtje. Zijn er inmiddels al meiden die getest hebben. Ikzelf heb nog nergens last van en voel me super lekker in mijn. Pfff wel spannend hoor ben blij dat ik niet thuis ben hahaha dus kan ik ook niet testen.
twinny, ja ze heeft nog andere kwaaltjes ondermeer: 1) ze is extreem moe 2) ze heeft donkerkleurig afscheiding gehad (2dagen) 3) zeer emo 4) grotere en pijnlijke borsten. en haar temp is iets hoger dan normaal.
klinkt wel positief hoor maar je weet het nooit cker je lichaam doet gekke dingen he misschien toch is een testje doen?
Klinkt idd wel als zw kwaaltjes. Tenminste 1,3 & 4 (voor mij het deel pijnlijke) herken ik. Temp geen idee en afscheiding kan ik ook niet over meepraten. Ik zou er een testje tegenaan gooien Sterkte met de zenuwen!
we hadden eergister een testje gedaan maar was negatief en ook zeer te vroeg ;p maar je weet nooit ;p grzz
Ik heb getest met de matcare. Zij zouden 4 dgn voor NOD kunnen worden gebruikt. Bij de eerdere zwangerschappen testte ik nidd 3 of 4 dgn voor al positief. Nu nog niks, maar we houden moed. Geen bloed geeft moed Ik kan ze morgen middag pas halen dus dat wordt woensdag testen met KV, maar ik heb er nog 1 over van matcare, we blijven stug doortesten, hihihi
Mn boobies zijn ook niet meer gevoelig.... ik haat dit.... Waarom duurt w88 zo lang? Ik ga straks ook ff langs kv.....