Hoe lang kan je blijven bloeden na een curretage? Heb er al meerdere gehad maar kan me eigenlijk niet meer herinneren hoe lang ik toen heb gebloed. Ik bloed nu vanaf vorige week maandag. Gisteren leek het ook net of er nog wat anders tussen zat, stukje weefsel of iets anders, weet het niet. Hoop dat het snel ophoud, dan kunnen we weer verder!
Ik lees mee, want ook ik ben maandag 2 maart gecuretteerd en vloei ook nog steeds. Mijn gyn zei dat het 10-14 dagen kon duren... Wij willen ook verder... dadelijk komt mn ei en vloei ik nog... Nee, dat wil ik niet...
Naar mijn weten kan het vloeien zo'n 2weken duren, mocht je er ongerust over zijn zou ik je adviseren even contact op te nemen met je gyn/ziekenhuis.
Eerste curretage 20 dagen en na de tweede curretage 22 dagen. Ik maakte me ook ongerust en heb het nagevraagd en het kan 4 tot 6 weken duren . Twee weken schijnt gemiddeld te zijn, maar langer is dus nog geen reden tot zorg. Irritant is het wel
Ik ben afgelopen maandag gecurreteerd en ik verlies helemaal geen bloed (kreeg twee tenaladys in mn onderbroek gestopt, maar er kwamen maar drie druppels na ingreep en dat was het), maar wie weet komt dat nog, maar ze hadden tegen mij gezegd dat het 4-6 weken kon idd, mijn verloskundige vond dit lang en gaf zelf 2-4 weken aan, maar bloeding moest niet meer zijn dan normale menstruatie. 1e Menstruatie gaven zij aan in het ziekenhuis 6-8 weken, en verloskundige 4-6 weken.
Hi, Ik heb ongeveer anderhalve week nog gebloed, maar niet heftig ofzo. Na vier weken mijn eisprong weer kunnen constateren en twee weken later weer mijn menstruatie. Die heb ik net achter de rug. Groetjes, Romy
Ik heb ook afgelopen dinsdag een curretage gehad en alleen op dinsdag licht bloedverlies gehad, woensdag alleen nog met afvegen een beetje licht rose en that's it. Ik had verwacht dat het wel wat langer zou duren dat bloeden, omdat de gyn zei dat het idd wel ca 2 weken kon gaan duren.
ik heb na mijn curettage alleen de dag erna een beetje gebloed en de dagen erna alleen wat bruine afscheiding. dus het viel mij heel erg mee! nu in spanning afwachten wanneer ik ongesteld word of misschien zwanger? groetjes giens