Hallo, Ik zit er aan te denken om een maagbandje te laten plaatsen. Ik heb twee jaar geleden hier ook aan gedacht en ook onderzoeken gehad. Ik stond op de wachtlijst maar heb er toen toch maar van afgezien omdat we snel een tweede wilde. Maar nu ik ben bevallen en inmiddels 120 kg weeg bij een lengte van 1.68 cm en ook nog gezondheidsproblemen krijg, leek het me goed om een maagband te laten plaatsen. Zoals iedereen die wil afvallen heb ik alle dieten die bestaan al geprobeerd maar het lukt me gewoon niet, misschien zijn er mensen die vinden dat ik zwak ben en maar moet proberen om wel zelf af te vallen maar geloof me, ik heb echt alles geprobeerd. Zijn er dames die ook een maagband hebben geplaatst of eraan denken, ik ben heel benieuwd. Groetjes, Krokus
Op deze site staat het een en ander over operaties aan de maag http://www.gastric-bypass.be/ Hier is ook te vinden dat voor velen een maagband of maagverkleining niet het middel is om af te vallen, maar een gastric-bypass. Dit gaat net iets verder en schijnt wel goed te helpen.
Een collega van mijgaat ook zo'n maagband laten zetten, maar ze moest eerst wat afvallen. In de oktobervakantie laat ze het doen, dus ik ben benieuwd.
hoi, ik wilde het ook laten doen,maar kwam met mijn BMI van 37.nogwat,niet in aanmerking helaas Die moet echt 40 of hoger zijn vaak. Hier nog een link(en) voor je: http://www.mlds.nl/pages/aandoeningen.p ... 146&char=M http://www.sagb-maagband.nl/ Maar niet om je te ontmoedigen,je moet er echt VOLLEDIG achter staan want ik heb verhalen gehoord van mensen die er eentje hadden maar toch gewoon door bleven VReten...
een kennis heeft er eentje laten plaatsen en dat was een groot succes. ze is er permanent mee afgevallen. maar het was een zwaar proces en je moet er idd helemaal achterstaan.
Euhh,ik wou het iets te plastisch neerzetten hier,maar dat zal ik niet doen hier een heel nagatieve ervaring van mij. ik heb een maagband gehad,ik woog 105 toen ik hem kreeg en viel 30 kg er mee af in een jaar. Aan alle kanten geinformeerd of ik er wel zwanger mee mocht raken en dat zou geen probleem zijn. mijn dochter kwam 4 weken te vroeg terwijl ik mijn maag ontstoken had,die had te veel in de verdrukking gezeten,hij stond op exploderen en die druk kon er zelf niet af. 3 dagen na de bevalling heb ik een spoedoperatie gehad en is de maagband verwijderd...het was kritiek!Ik ben zoooo blij dat ik hem niet meer heb,en nu zwanger ben zonder zo'n ding. zelfs als je geen kinderwens hebt ben ik erg huiverig ervooral geloof ik zeker wel dat het voor veel mensen ook goed kan werken en geen complicaties hoeft te geven. Ik ben tussendoor ook wel eens opgenomen geweest omdat er bijv een stukje cracker was blijve hangen en ik uitgedroogt raakte van het vele spugen. maar het blijft een onnatuurlijk iets in je lijf,.en ik heb te veel horhorverhalen gehoord van anderen. ik snap je heel goed,misschien zijn er andere manieren die ook een optie voor je kunnen zijn? Inmiddels ben ik alle kilo's weer aangekomen en veel gelukkiger dan ik was met 75 kilo. Voor mij persoonlijk geld dat ik een knop heb om kunnen zetten,..helaas moest ik eerst bijna doodgaan om dat te kunnen (sorry bedoel ik niet verkeerd)ben nu een 1,5 jaar stabiel in gewicht en 20 kg afgevallen zonder dieet,lekker genieten,bewuster eten en hardlopen. Ik wens je heeeel veel succes!
wow dat is inderdaad op zijn zachts gezegd vervelend. Ik weet dat er complicaties kunnen optreden, daarom zat ik gisteravond terwijl ik aan het surfen was op internet te denken aan een gastric bypass. Dan nieten ze je maag dicht geloof ik. Daar hoor ik wel meer positieve verhalen over. Ik weet ook nog helemaal niet of ik het wel laat doen hoor, ik ben me aan het orienteren. Ondertussen probeer ik natuurlijk wel op een natuurlijke manier af te vallen, in ieder geval bedankt voor je reactie.
Ik hoor heel vaak van mensen die een maagband hebben dat ze nog amper kunnen eten, of alleen vloeibaar dus. Ik denk dat de methode waar ze met nietjes werken beter is. Denk ik he...
inderdaad, bij een maagbandje, kan er gewoon niet veel door de doorgang zeg maar en bij een maagverkleining kun je gewoon niet meer op, maar ik denk dan, een maag groeit toch naarmate je meer eet. Dan ontwikkel je toch vanzelf weer een grotere maag.
Ja ik denk ook wel dat een maag nog wat kan "uitrekken". Na wat ik allemaal heb gehoord over die maagband zou ik echt bang zijn om het te doen hoor.
Ik heb er zelf eentje in 2007 in de zomer laten zetten. IK ben geen 1 kilo afgevallen of ja 1 kilo ja EN geloof me ik kon me als ik zou willen vol proppen als ik weet niet wat. Toen hebben ze hem dus nog 2 x bijgespoten maar toen ging dat ding bijna ontploffen het was een te hoge druk ook voor mn maag. En nu ben ik zwanger en ook tegen mij wordt gezegd dat het geen kwaad kan. Maar zelfs nu heb ik af en toe heel erg pijn en last van mijn maag ik vraag me af hoe dat gaat als het kindje groter wordt. Ik ben wel rot geschrokken van de ervaring van allwoman. Meid pff wat een tijd heb jij meegemaakt met dat rot ding is ook niet niks zeg.
ben ik ook, maar weet je wat de internist tegen mij zei. die zei dus letterlijk dat ik 5% kans heb om te overlijden binnen nu en tien jaar als ik zo door ga. daar word ik zo verdrietig van maar toch kan ik me er niet toe zetten om zelf af te vallen.
Lieve meid ik snap je heel goed. Ik was toen ik geopereerd werd 135 ofzo met 1.77 en na de maagband is het verder gegaan tot de 150 en nu ik zwanger ben ben ik uitgedroogd geweest en weer afgevallen ik ben nu 133. Nu zeggen ze van het zh kom we doen de gastric bypass bij je ja daaaaaggggg ik heb zoiets van ga toch weg. Ik heb die sagb maagband van die ene link die je hebt gekregen. IK zou het persoonlijk niet meer doen
Ik weet niet waar je woont, maar ik ben zelf in Veldhoven (Maxima Medisch Centrum) bij dr Luyten geweest. Hij is de specialist in Nederland op dit gebied. Maak gewoon eens een afspraak en stel hem al je vragen.
Mijn stiefzus heeft ook een maagbandje gehad... is bijna helemaal verkeerd afgelopen. Eerst en vooral is ze nooit meer echt gezond geweest na het plaatsen van het maagbandje, ten tweede, kon ze na een tijdje weer evenveel eten en ten derde hebben ze met 32 weken zwangerschap haar kindje met spoed moeten halen omdat anders zowel zij als de baby gestorven waren, haar maag stond op springen omdat er niks meer wegkon en de baby kreeg geen voeding genoeg door de maagband, hij woog net geen kg, dus prematuur en dysmatuur. Ik zou er nog eens goed over nadenken voor je zo'n stap zet. Heb je al een keer een diëtiste geprobeerd? Want je hebt misschien al veel diëten in je eentje geprobeerd maar vaak kunnen zij je toch wel helpen hoor. En je bent niet zwak, afvallen is in sommige gevallen gewoon heel moeilijk en als je teveel eet (ik weet natuurlijk niet of dat het geval is) is dat ook moeilijk om daarmee te stoppen want je hebt natuurlijk eten nodig om te overleven en dan is die grens leggen waar je moet stoppen heel moeilijk. Wil je iig heel veel succes wensen!
Mijn schoonzusje krijg een maagverkleining. Omdat de artsen een maagbandje te riskant voor haar vinden
krokus,niet te hard voor jezelf zijn,als het zo makkelijk was waren er geen dikke mensen meerit's al between the ears of atthans,voor een groot gedeelte zeker wel. een maagband leerd ej ook niet goed te eten,het haald het probleem niet weg,je kunt niet meer eten dat is wel zo. ik wilde niemand laten schrikken,..en ja toch ook weer wel..wat ik zeg er zullen ongetwijfeld prachtige succesverhalen tussen zitten..maar elke keer als ik lees dat iemand zo'n ding wil zetten MOET ik ook mijn negatieve ervaring ertussen zitten,..om opok die kant uit te lichten en je niet te laten vergapen op enkel positieve verhalen orienteren is altijd goed!
Mijn vader krijgt aanstaande vrijdag een gastric bypass dus ik kan je nog geen ervaring vertellen.. Ik hoop iig dat je voor jezelf een goede keuze kan maken.. heel veel succes!