Wat hebben jullie gekocht voor in de wandelwagen? Net als in het wiegje, molton, hoeslaken, laken en dekentje? Heb eigenlijk geen idee!
Ik heb er alleen een hoeslaken, laken en dekentje in. En omdat ik zelfgemaakte lakens heb van vroeger, ook een sloopje (maar dan zonder kussentje natuurlijk) omdat die het afmaakt. Molton vind ik voor een wandelwagen niet zo belangrijk, omdat t kindje daar in verhouding toch niet enorm lang in ligt.
Heb voor in de kinderwagen precies hetzelfde als voor in de wieg. Ook nog een hydrofiel onder het hoofd. Ook gewoon een molton ivm evt. doorlekkende luiers.
In de winter (toen het koud was), deden wij ook nog een extra handdoek / deken onder het matras, ter isolatie. Je kunt het kind dan wel lekker warm aankleden en er allerlei laagjes overheen leggen om het warm te houden, maar als er dan van de onderkant veel kou komt, kan het kind het toch koud krijgen. Verder inderdaad net als in het wiegje: molton, hoeslaken, hydrofiel op plek van het hoofdje, lakentje, dekentje.
Ik had een matrasje, aerosleepopdekmatras en een gewoon hoeslakentje. De aerosleep puur ivm spugen. Maar onder het hoofdje ook vaak nog wel een hydrofiel of een spuugdoekje. Verder in het begin een dekentje en lakentje en daarna alleen een deken of wrapper.
Net als de wieg, maar zonder toedeklaken en deken. Ze ligt onder n dun dekentje/omsladoen of badcapeje. Als t koud wordt ligt ze niet meer in de wieg en kan de wiedeken in de wagen worden gebruikt.
ligt eraan welke wagen je hebt... wij hebben een stokke gekocht en daar kun je wel bijpassende dekentjes en slaapzakje bij kopen, geldt vast voor meerdere merken in mijn ouderwetse kinderwagen komen gewoon wiegdekens, maar deze wagen gebruiken we eerst ook als wieg en ik maak ze net zo op als het ledikant met molton en idd met hydrofiele luier op het hoofdeinde
Ik was het al snel zat met lakentje en dekentje in de kinderwagen. Ik heb nu een koeka wafelslaapzak erin liggen! Ideaal en staat erg mooi. Hij is er in vele kleuren. Ik heb de zilvergrijze, die past perfect bij onze zilvergrijze Joolz. Ik heb de zomer variant zonder teddy vacht, dat is nu veel te warm. Hij kan ook in de Maxi Cosi! Succes met alles!
hallo wij hebben de koelstra flexo twin en ik wil daar een hoesje over het matrasje en hydrofiel luier, en de lodger wrapper fleece voor de kids. en dekje erover heen. handdoek eronder is wel een goed idee. succes met keuze maken.
ik heb aankleedkussenhoes voor over het matrasje, hydrofiel onder het hoofdje, baby , wiegdeken, wieglaken. Als het kouder is doe ik de wiegdeken dubbel en indd nog iets onder het matrasje. Bij heel veel kidnerwagen zit ook zo'n winddekje die kan er ook nog overheen. xx
Wij gaan kijken naar een wikkeldeken/voetenzak voor in de maxi cosi autostoeltje en kinderwagen. Daarnaast hebben we een maxi cosi trappenzak voor in de autostoeltje die we kunnen gebruiken.
Wij hebben bij ons zoontje de voetenzak van koeka gebruikt met wafel/teddy, een echte aanrader! Heerlijk warm en ligt lekker zacht. Deze gebruikten we ook voor in de maxi cosi. Dit gaan we nu weer doen. Lijkt me maar niks met die lakentjes en dekentjes. Daarnaast had ik gewoon een hoeslaken om het matrasje van de kinderwagen gedaan. Er zat bij ons ook een dekentje bij de kinderwagen, hier heeft mijn moeder nu een mooie hoes omheen gemaakt. Als het echt koud is gebruik ik toch weer de koeka voetenzak omdat ze hier op en onder liggen wat toch warmer is.
Wij hebben een molton onderlegger, aankleedkussenhoes en een hydrofiel onder het hoofdje. Dan een fleecedekentje of omslagdoek als dekentje.