hallo, heb een vraagje sedert gisteren heb ik enorme pijn in de onderrug! het gaat niet weg ook soort krampjes en steken in de onderbuik, verlies al een paar dagen geel/doorzichtig slijm bij het plassen! zou ik eens naar de materniteit gaan of zou het niet veel voorstellen! groetjes mariska
Zou zeker je verloskundige even bellen! Zou het niet kunnen betekenen dat je weeën beginnen? Ik heb gelezen dat je ook rugweeën kan krijgen. Neem het wel serieus zou ik zeggen! Succes!
het kan voorwerk zijn, waarbij je nu stukjes van je slijmprop verliest, maar het kan ook 'gewoon' afscheiding zijn, die wordt wat dunner nu op het laatst. De krampjes horen er wel bij zo op het laatst hoor. Volgens mij zijn weeen veel heftiger en dan weet je het wel volgens mij. Ook omdat die duidelijk aanhouden en afzakken. maar even bellen voor de zekerheid kan natuurlijk nooit kwaad als je het niet vertrouwd!
het kan voorwerk zijn, waarbij je nu stukjes van je slijmprop verliest, maar het kan ook 'gewoon' afscheiding zijn, die wordt wat dunner nu op het laatst. De krampjes horen er wel bij zo op het laatst hoor. Volgens mij zijn weeen veel heftiger en dan weet je het wel volgens mij. Ook omdat die duidelijk aanhouden en afzakken. maar even bellen voor de zekerheid kan natuurlijk nooit kwaad als je het niet vertrouwd!
het blijft een aanhoudende pijn in de onderbuik! enkel als ik me neerzet ga het maar een klein beetje over! maar het blijft pijn doen en ja als ik wandel komen de tranen letterlijk in mn ogen van de pijn
Hoi, ik zou idd even je verloskundige of huisarts (of crisisdienst) bellen, want er wordt altijd gezegd dat je, zodra je afscheiding van kleur verandert, dat sowieso even moet doen. Geel lijkt me niet wat het hoort te zijn
bellen hoor Stel je voor dat het het begin van de bevalling is, dan weet je dat, maar het kan ook best iets anders zijn... je kunt beter even bellen, dan weet je waar je aantoe bent. Veel succes ermee!
wat ik ook heb is dat ik constant naar de wc moet en bij een beetje drukken komt er vloed vrij! kan toch niet dat je om de 5 min moet plassen of wel?
probeer wat van dat vocht op de vangen. de verloskundige kan je zo vertellen of het vruchtwater is of niet.
Bij aanhoudende kramp altijd bellen. Wie weet ben je stiekem al aan de gang. (je bent tenslotte al 37 weken) Het zal wel niet...maar toch voor de zekerheid. Je vloed kan altijd veranderen hoor. Dat hoeft niks te betekenen (maar kan wel! Ja weet t ...lekker onduidelijk). Als je bij t plassen perst zeg maar en je verliest extra vocht dan idd ff opvangen. Als t je vruchtwater is moeten ze het zeker weten. Ineens geel/doorzichtig slijm als afscheiding krijgen kan nml vanalles zijn; de slijmprop, gewoon zomaar vloed dat n beetje verandert is, schimmel infectie, etc. Bij twijfel altijd even na laten kijken. Zeker in combinatie met die krampen en t vocht!
ben terug van de materniteit mocht effe aan de monitor liggen! er waren niet genoeg dragen om me daar te houden! heb wel al 2 vingers opening hoeveel zou da ongeveer dan zijn? als het blijft aanhouden mag ik terug gaan en anders een dafalgan nemen