Wat ongelooflijk moeilijk meis! Maar je hebt in ieder geval wel alles gedaan en zoekt de juiste begeleiding. Ik kan je verder geen goede tips geven. Knuff! Ik zie dat jullie zondag ook groot feest hebben? Vast heel veel plezier!!! En vast gefeliciteerd!
Hey Juud! Dankjewel! Zondag inderdaad een groot tuinfeest hier hahahaha. Meneer heeft er helemaal zin in, en slaapt al nachten onrustig. Hij is helemaal gespannen voor zijn verjaardag... Die vierde verjaardag vind ik haast net zo speciaal als de eerste verjaardag. Ze realiseren zich het nu écht en hij heeft zelfs al wat vriendjes en vriendinnetjes helemaal uit zichzelf uitgenodigd hahahaha
Begrijp wat je bedoelt. Mijn oudste wordt in augustus 4, maar is er al mee bezig vanaf de dag dat hij 3 werd.... Dochterlief wordt zondag 2, maar snapt er nog niets van. Verjaardag 2 en 3 zijn vooral gezellig. Verjaardag 1 en 4 zijn heeeeeel bijzonder! GENIET!
Geniet ervan! 4 jaar alweer, wat een hele vent is hij al. Mijn zoontje is nét 3, maar heeft het er inderdaad ook bijna dagelijks over dat hij bijna 4 wordt... Ik kan het natuurlijk helemaal niet beoordelen zo op afstand, of het nog normaal is of niet wat je oudste doet. Maar niet alle kindjes vinden het leuk om een kleine indringer in huis te krijgen. Logisch dat ze daar boos om kunnen worden. Ze leveren toch een stukje van hun vrijheid in, en van hun mama. Dat is niet leuk. Geef hem daar ook maar erkenning voor, zonder dat je jezelf in tweeën probeert te splitsen om allebei je kinderen alles van jezelf te kunnen geven... Morgen mag hij in elk geval even helemaal in het middelpunt van de aandacht staan. Gefeliciteerd, alvast.
Moeilijk probleem.... Hier hebben mijn 2 zoontjes een haat-liefde verhouding. Mijn oudste pest de jongste ook wel en is niet altijd even lief, terwijl er ook momenten zijn dat ze enorm veel lol hebben. Jaloezie speelt zeker een rol, maar dit komt zowel van de jongste als van de oudste vandaan, hier zijn het allebei mama-kindjes, dus mama delen zorgt nogal eens voor ruzie en huilbuien. Ik merk wel dat onze oudste er erg aan toe is om naar school te gaan. Hij moet zijn energie echt ergens anders kwijt, anders is zijn broertje de klos.