Hoi, ik gebruik geleende badcapes, die binnenkort terug moeten. Nu vraag ik me af wanneer ik overschakel op gewone handdoeken ipv een badcape in combi met een hydrofiel luier om af te drogen. Wie vertelt het me?
ook hier nog steeds de badcapes en de hydrofiele luiers, misschien een idee om er toch zelf 2 aan te schaffen?
Hydrofiel luiers worden nog altijd intensief gebruikt. De badcapes alleen gebruikt de eerste weken om ze in te wikkelen als ze uit het bedje waren, in de arm lagen, aan het drinken waren, in de box lagen. Verder nooit gebruikt.
Wij gebruiken de hydrofielendoeken en badcapes ook nog. Ze zijn voor meerder dinegn erg handig. Ik gebruik de hydrofielen doeken ook als spuugdoek voor in z'n bedje dus ik denk dat wij ze voorlopig nog niet weg doen. Vooral met zo een kleintje kan je ze goed gebruiken voor meerdere dingen dus ik zou er zelf gewoon een paar aanschaffen. Een normale handdoek is nog een beetje te hard voor het tere huidje van je baby.
Ik gebruik de hydrofiel luiers nu nog voor t afdrogen. Heb ze in t begin ook veel gebruikt als spuugdoek. En straks met de tweede zullen ze ook weer veel gebruikt worden. Maar de badcapes heb ik eigenlijk maar heel weinig gebruikt...
Ik heb ze gebruikt tot Yildiz een jaartje was, vooral de badcape lekker makkelijk als ze uit badje kwam. Soms gebruik ik nog steeds die hydrofiele luiers als Yildiz erg zweet in bedje dan leg ik ze onder haar hoofd, ik zou dus zeker een aantal zelf kopen.
Hier beide nog steeds in gebruik en blijf dat voorlopig ook nog doen. Badcape gebruim ik als ze uit de douche komt en we naar haar kamertje lopen en dan droog ik ze af met een hydrofiele luier. zeker de moeite waard om aan te schaffen vind ik.
ik kan ook niet zonder hoor! een badcape is ook handig op het cb, voor als je met je uitgeklede baby moet wachten tot dat je aan de beurt bent.
gebruiken jullie de badcape ook voor als je je kindje meeneemt naar beneden, als er kraamvisite komt, of moet dat per se een wikkeldoek zijn?
ik doe youame nu een badjasje aan als ze uit bad komt en droog haar af met een hydrofiel luier vindt ze beter afdrogen bij zo'n kleintje dan die grote handoeken
Bij babies hoeft bijna nooit iets 'per se'. Doe gewoon waar je je zelf het beste bij voelt en dan is het bijna alktijd goed!