Mijn dochter eet zo goed als met de pot mee. Morgen wil ik pizza maken. Niet zelf de bodem maken maar meer die bodem die je uitrolt en waar al in de verpakking een potje saus zit. Erop wil ik verschillende groenten doen en wat kaas erover. Nu vraag ik me af of dit wel iets is voor een kind van 14 maanden. Hebben jullie kindjes op deze leeftijd dit soort dingen gegeten?
Ik zou zeggen: Probeer een klein stukje, maar voorzie dat ze er niet te veel zal van eten en voorzie eventueel desnoods een potje of wat losse groenten. Let ook op hoeveel zout er in 't deeg en de saus zit en hoe vet de boel is.
Kan best voor een keertje, zolang het geen hele pizza is Onze zoon is ietsjes jonger en eet ook wel eens een paar patatjes mee. 3/4 patatjes en dat 1 keer in de maand ofzo. Maar als het aan hem ligt eet hij zo een hele zak patat leeg Denk dat hij pizza ook lekker zal vinden.
Haha 3 jaar geleden zou ik gezegd hebben 'Nee absoluut niet!' en met een 2e erbij ga je vanzelf wat minder spastisch doen.
Hier met anderhalf voor het eerst pizza op, met 14 mnd had ze nl nog niet veel tanden. Patat ed eet ze regelmatig mee. Maar dat was de vraag niet
Jahoor, lekker. Ik maak ook weleens pizza en zoonlief eet gewoon mee. Ik gebruik twee recepten, hij lust ze allebei. Ik gebruik ook een bodem waar de saus al bij zit. Pizza 1: bodem en tomatensaus, gehakt rullen met allerlei groenten, een pakket of lekker wat ui en paprika, daarover wat kaas Pizza 2: bodem en tomatensaus, plakjes grillham, ananas ringen en kaas.
Hier ook wel gehad rond die leeftijd. Helemaal als je de saus zelf maakt is er niet aan de hand. (Mbt zout) Uitje fruiten met wat knoflook erbij, tomaten erbij (of blik gepelde tomaten) wat italiaanse kruiden en dan even goed laten pruttelen. Lekker met gegrilde groenten Of alleen wat magere kaas Plakjes ham
Kan wel hoor, zeker als je het deels zelf maakt en als het niet te vaak is. Hier op vakantie ook vaak pizza gegeten, nu is dochter al 2 jaar en 3 maanden, maar ze heeft die ene week wel 3 keer pizza gehad, ongeveer de intake voor een heel jaar Het was een goede pizza, met weinig zout en een hele verse, knapperige bodem. En gewoon lekker
Haha hier ook vind het ook zo sneu nu als grote zus iets eet en kleine zus een beetje zit toe te kijken, ze heeft het echt wel door als ik haar wat anders geef. Dus die heeft ook al biscuitjes (van die maria kaakjes) en een klein stukje cake, paar patatjes etc. op. Had ik bij de eerste echt niet voor mogelijk gehouden
Maar on topic: Ja, kan best. Zeker als je het zelf maakt, heb je toch de controle over wat je erin stopt en hoeveel zout e.d. je gebruikt
hier at ze toen ook al pizza, en nu nog ze smult ervan! eten het maar eens in de paar maanden, maakt t soms zelf en soms niet
Ja, gezonder dan patat, er zit in ieder geval groenten bij . Zolang het niet elke paar dagen op tafel staat echt niets mis mee.