Hoi, Ben gisteren naar de jongegezinnenbeurs geweest en hebben daar veel leuke dingen gezien o.a. heel veel leuke kaartjes. Nu is mijn vraag wanneer begin je daar eigenlijk een beetje naar te kijken, volgens mij kan het nog wel even maar is het handig het voor een bepaalde tijd (weken zwangerschap) voor elkaar te hebben? Groetjes Marjon[/i]
Ga er lekker naar kijken wanneer jij daar zin in hebt! Ik wilde graag voor mijn verlof alles geregeld en klaar hebben. Dus het is helemaal aan jou wanneer jij het geregeld wilt hebben! Veel succes met kiezen!
Ik wil deze keer vroeg bijzijn. Om ervoor te zorgen dat er op de enveloppen adressen eropstaan voordat ons kindje op de wereld is. (Daarom deze keer ook geen cremekleurige enveloppen, maar witte zodat ik etiketten erop kan plakken die niet vloeken). Je hoopt natuurlijk dat alles goed gaat, maar ik heb in mijn omgeving moeders gehad die met 32 weken zijn bevallen en ikzelf ben met 37 werken bevallen. Dus ik wil wel met 30 weken in huis hebben om op tijd de opmaak te kunnen regelen.
Wij hebben alles rond week 36 afgerond, maar ja, je weet nooit hoe het lopen gaat....Bij mijn zus liep alles in het honderd en het kindje kwam 6 weken te vroeg, nadat ze al 6 weken in het ziekenhuis had gelegen. Ja, toen had ze natuurlijk nog niets. Dus op tijd regelen kan natuurlijk nooit kwaad, toch?
wij zijn ons rond 28 weken gaan orienteren en bij 32 weken besteld, week 34 proefdruk klaar en envaloppe mee.
Ik heb afgelopen woensdag de kaartjes besteld. En half december krijg ik de proefdruk en de envelopjes.
wij hebben afgelopen zaterdag de proefdruk besteld en mogen volgende week dinsdag gaan kijken. We zijn nu ook bezig met al de adressen te verzamelen en in te typen.