Hey allemaal, ik vroeg me af wanneer jullie beginnen of begonnen met het wassen van alle kleertjes en hydrofiele luiers etc. Wat is een goed moment? Ik wil niet te vroeg daarmee beginnen, vind ik ook zo onnodig maar straks begin ik te laat...je weet immers nooit wanneer de baby komt. Maar wat is een beetje gangbaar? Ergens met 34 weken ofzo?
Ik denk dat 34 week een goede tijd is om dan alles textiel te gaan wassen, zelf heb ikhet ook rond die tijd gedaan, en heb van die geurbuiltjes van robijn in de kast gehongen en alles ruikt nu nog steeds lekker! IK ben nu bijna 39 week dus kan je nagaan succes
Ik rond week 36. Dan lag het met 37-38 weken allemaal klaar in de kast. Gewoon deur dicht houden, dan valt het ook wel mee met stof.
heb het afgelopen weekend gedaan, maar mijn eerste is geboren met 33.1, en wilde er nu wat vroeger bij zijn. heb de laatste keer dus nog alles moeten wassen toen ze al geboren was. ga wel vanmiddag nog even geurbuideltjes kopen, geen zin om alles weer te moeten wassen als deze wel 40 weken blijft zitten. wat wel weer heel frustrerend is, heb nu heel veel schone leuke babykleertjes klaar liggen, en nog geen baby om ze aan te doen!
Ik ben met 34 weken begonnen met de hydrofiel luiers en beddegoed en met 35 weken (gisteren) de kleertjes.
Ik had alles al gewassen met 33 weken, had er zo'n zin in. Alles hangt en ligt lekker schoon in de kast, daar komt ook geen stof. Het wiegje en het ledikant klop ik gewoon even uit als het stoffig is.
Als ik iets gekocht heb was ik het uit, vind het ook zo raar liggen alles alles nog in het plastic ligt als ik iets wil laten zien. Heb er geurbuiltjes van zwitsal in liggen. Bij mijn zoontjes zwangerschap heb ik het pas kunnen doen toen we klaar waren met het huis. Dus bij 40 weken en ben 11 dagen erna bevallen. Had wel alles net op tijd klaar maar heb er niet van kunnen genieten. Dus geniet nu extra van alles.
Ik begin denk ik rond 34 weken en hoop met 36 weken lekker alles klaar te hebben. 'k Moet eerst nog wat spulletjes kopen maar heb nog de tijd.
ik ben ook al begonnen hoor! het wasrek hangt hier vol hydrofiele luiers en dan maar strijken.. sommige kleertjes zijn ook al gewassen, nog niet alles. en dan leg ik alles netjes in de kast, met een geurbuiltje van zwitsal, en alles ruikt heerlijk het is zo leuk om het al te wassen, en ermee bezig te zijn! En als je nu nog goed kan, kan je beter nu wat meer doen succes! (ik ben 25 weken zwanger)
Ik heb een hekel aan de was doen, en strijken.. dus zodra het kamertje klaar is (planning is rond week 28) wil ik alles al gaan wassen.. denk dat ik er dan nog zin in heb Geurbuiltjes in de kast en lades, en alles dichthouden moet voldoende zijn om alles fris te laten.. Maar goed.. aan de andere kant.. hier ligt ook wel eens een t-shirt weken in de kast en doe trek ik dan ook aan
Ik was met 30 weken begonnen. Dit omdat mijn gyn. dacht dat de kleine te vroeg geboren zou worden. Dus wou ik alles al klaar hebben.
Ik ga ermee beginnen als de babykamer af is, dat duurt nog wel een paar weken (we moeten nog beginnen , maar hoeven ook niet veel te doen). Dan ga ik een wasje draaien voor de kleding en een wasje voor de hydrofielen en dan kan het de kast in. Daar komt geen stof bij en dan is het maar klaar. Ik wil ook nog de bekleding van de kinderwagen en maxicosi enzo wassen, maar dat doe ik wel op het eind pas waarschijnlijk, omdat daar wel wat stof bij kan komen.
Ik heb de kleertjes enzo meegewassen met onze eigen spullen als ik het gekocht of gekregen had. Sommige dingen liggen dus al vanaf week 15 gewassen en wel in de kast !! Het ruikt allemaal nog heerlijk naar wasmiddel, dus ik laat het lekker zo. Truitjes van mijzelf liggen soms ook meerdere maanden gewassen in de kast (echte zomer of winterspullen) en dan trek ik het ook gewoon aan zonder het eerst nog een keertje te wassen. Dus dat moet met babykleertjes ook goed kunnen!
Toevallig vandaag begonnen met het eerste wasje, hydrofiele washandjes en luiers. Omdat we geen droger hebben duurt het met deze kou wat langer tot het droog is, vandaar dat ik vandaag maar begonnen ben. Volgende week zijn de kleertjes aan de beurt! Daarna het beddengoed.