Hallo allemaal! Ik ben deze maand begonnen met ovulatietesten. Ik heb testen van sensitest ( dipsticks) besteld. Omdat ik afgelopen maandag pijn in buik links onder ( ovu pijn) kreeg, en de dipsticks nog niet binnen waren, heb ik testen van testpoint bij de Etos gekocht. Die gaven een lichte streep, de 2e dag iets donkerder, de 3e dag lichter, en vandaag weer donkerder. Ik snap er werkelijk niks van. Inmiddels heb ik de dipsticks ook binnen, en die geven een heel licht schaduw lijntje. Ik heb er een foto van de testen bij gedaan, de onderste 2 zijn een beetje vaag doordat ik niet daarop scherp heb gesteld, maar volgens mij zijn de lijntjes redelijk te zien. Denken jullie dat ik mijn LH piek op de 27e gehad heb? Of is ie nog niet geweest omdat het testje vandaag weer bijna net zo donker is? Ik vind dit erg lastig!
Hey meid Ik denk dat ie nog moet komen hoor.. Ik stuur even de foto van mijn testen (hetzelfde merk) mee dan kun je het verschil zien.
Een ovulatietest is pas positief als de teststreep even donker of donkerder is dan de controlestreep. En dat zijn ze bij jou nog niet. Nog even doortesten dus. Gezien je cyclussen van 38 dagen denk ik ook dat je eisprong overigens nog plaats moet vinden. Een eisprong vind (bij een goede luteale fase) ongeveer minimaal 10 dagen en maximaal 18 dagen voor je NOD plaats. Dus dan zou je vanaf dag 20 van je cyclus je eisprong kunnen verwachten.
@ Puck: bedankt voor je reactie en foto! Is inderdaad een heel verschil!! Zal door blijven testen en hoop op een knaltest binnenkort! @behappy. Ja dat las ik inderdaad. Ik ga soms zo twijfelen door dingen die ik op het forum lees. Van meiden die geen piek krijgen bij ovu testen. Maar ik test nog even vrolijk verder! Bedankt!
Bij de testen van sensitest zit een beschrijving dat er 2 testuitslagen mogelijk kunnen zijn. Er zijn vrouwen waarbij de piek duidelijk aanwezig is doordat de teststreep net zo duidelijk is als de controlestreep. Maar in de uitleg van sensitest staat dat er ook vrouwen zijn die niet zoveel lh aanmaken en daardoor nooit een test krijgten waarbij de teststreep net zo duidelijk is als de controlestreep. Ik ben dus een van degene die een licht testresultaat krijgt. Je ziet overigens wel duidelijk welke van de rij de piek aangeeft. Ik ken jouw soort testen niet dus kan ik er niet over oordelen. Maar misschien werkt dat bij jouw testen ook zo aangezien de sensitest nu een schaduwlijntje aangeeft. Ook omdat je schrijft dat je je "ovulatiepijn" al hebt gevoeld. Nog even doortesten dus.
Bedankt voor je reactie! Ik test de komende weken gewoon door tot ik een duidelijke piek zie. Gebruik nu ook sensitest ernaast, maar die geven minder duidelijke lijntjes dan die van testpoint.