Wanneer beginnen met rijstebloem?

Discussie in 'Stel je vraag aan de voedingskundige' gestart door prrrsam, 3 sep 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. prrrsam

    prrrsam Bekend lid

    1 jan 2009
    987
    1
    18
    Hallo,

    Mijn dochtertje is op dit moment 2 maanden en een paar dagen oud. Ze sliep al vrij snel door, toen ze 2 weken oud was (van elf tot 7 uur). Nu slaapt ze sinds 2 weken 10 a 12 uur per nacht, ik maak haar af en toe wel wakker voor een fles, maar dan drinkt ze 50CC.

    Ze weegt nu ongeveer 5 kilo en krijgt 5 flessen van 150 CC water + 4 schepjes Nutrilon HA. Is het een idee om 's avonds een beetje rijstebloem door de melk te doen, zodat ze toch genoeg binnenkrijgt? In ieder geval, wat meer voedingsstoffen krijgt? Omdat ze zolang doorslaapt?

    Ik klaag niet hoor haha, maar toch, ze is erg snel met alles.. Gisteren heeft ze zichzelf al 2 keer omgerold :$..
     
  2. Friso

    Friso Voedingsdeskundige

    1 sep 2009
    5.654
    0
    0
    Hallo,

    Rijstebloem kun je niet ereder geven dan dat je kindje 4 maanden is. Vanaf 4 maanden kunnen de darpjes van je kindje rijstebloem pas goed verteren. Je mag wel iets meer flesvoeding aanbieden als dat lukt.

    Groeten Eveline
     

Deel Deze Pagina