Leuk!! Hier net de eerste echo gehad, 5 dagen vooruit gezet. Nu ik dat beeld van dat bewegende kindje heb gezien heb ik ook steeds het gevoel dat ik al wat voel. Wel een beetje erg vroeg zou dat zijn dus ga er maar vanuit dat het niet zo is. Bij mijn eerste zwangerschappen voelde ik het rond de 13 weken..
Geniet er van, als je straks verder in bent dan zul je wel een keertje denken van ''Wees nu maar eens eventjes stil''
hahahaha herkenbaar Kimmuh... @my boys geniet er van... Als je er even doorheen zit met je zwangerschap is t soms zo heerlijk als je kleintje begint te trappelen
Ik heb t inderdaad ook! Heel grappig gevoel, vooral als je voelt dat t bijna met de dag duidelijker word!
Ahhhh zówwww mooi die eerste vertederende schopjes !!! Hier afgelopen weekend voor het eerst, ik voelde al wel eerder iets maar vrijdag kon ik met zekerheid zeggen dat dit echt de beeb was. Nu voel ik het iedere dag heel duidelijk, zo schattig
Ik ben 18 weken en 2 dagen, en ik voel nog steeds niks.. ik hoop iedere keer dat ik wat voel. Maar helaas..
Ik geloof dat ik tussen 18 en 19 weken voor het eerst wat voelde waarvan ik echt kon zeggen dat het niks anders was. Wat een super bijzonder en gezellig gevoel he?! Ik ga dat wel missen denk ik!
Ik voel het bij deze tweede wel veel eerder (denk ik) dan bij de eerste. En zeker niet continu, en ook niet altijd echt heel 'precies' zeg maar. Maar het blijft leuk. Het meeste kijk ik uit naar wanneer je het ook aan de buitenkant kunt gaan voelen/zien zodat manlief en dochter ook kunnen meegenieten. Dat is weer een ander speciaal gevoel............ Enne, het niet voelen - dat komt. Is bij iedere zwangerschap weer anders; kan begrijp ik ook afhangen van plek placenta, ook grootte baarmoeder e.d. Maar kan me voorstellen/weet hoe het voelt dat je het gewoon wilt voelen!
Ik was exact evenver als jou toen ik ze voor het eerst voelde. Wat ontzettend speciaal hè. Ik geniet nog zo van elk trapje. Zelfs die harde. Geniet ze!
Wow bijzonder he... dat is het mooiste wat je kunt voelen tijdens de zwangerschap en weet je waarvoor je het doet.. ( jaloers hi hi ik voel nog niets)
Wat leuk! Gister pretecho gehad, en t kindje is erg beweeglijk! Jammer genoeg voel ik nog niks. Maar hoop over paar weken wel.
Zelf heb ik ons garnaaltje van het weekend voor het eerst gevoeld. Ik wist het echter opdat moment niet zeker. Een uur geleden wist ik het zeker. En terwijl ik dit schrijf voel ik hem/haar Erg bijzonder ja. Geniet van je zwangerschap en deze bijzondere ervaring.
Heerlijk gevoel he! Ik voel sinds een week of 16 de kleine trappelen, maar sinds twee weken is het dagelijks en duidelijk! Ooo kan ik nu duidelijk merken of uk wakker en actief is of dat het een slaap trapje is