Rond 6 maand in de kruiphouding en nu tijgert hij de hele kamer door. Hij kan ook bijna gaan zitten zelf vanuit het kruipen
Grappig om te lezen dat er zoveel verschil in zit per kind! Ik ben wel benieuwd wanneer hij zelf kan gaan zitten en of hij dan op echt stil blijft zitten. Hij is zo druk! Het gaat ook zo snel allemaal. Nog geen half jaar geleden was het een hulpeloos hoopje mens en nu al best een heel kereltje!
Leuk hè, al die verschillen. Ons mannetje tijgerde met 5 maanden. Hij ging al snel daarna in kruiphouding zitten, maar kwam dan nog niet vooruit. Hij stond met 8 maanden (vanuit kruiphouding gaan staan) en ging daarna pas kruipen. Sinds 11 maanden kan hij losse stapjes doen. Hij is ook erg druk, kan totaal niet stilzitten.
Hier met 3 maanden rollen, met 4,5 maand zitten, met 5 maanden tijgeren en nu begint ze met kruipen (echt schattig eerst begon ze gister met opdrukken dus op handen en voeten staan en nu gaan af en toe die beentjes onder haar kontje, herkennen jullie dat opdrukken trouwens?) en ze kan staan als je haar bij de box neerzet
met 7 maanden tijgeren, met 10 maanden rond de tafel stappen en sinds een paar dagen zelf gaan zitten en kruipen
M'n oudste kroop voor het eerst 1 dag na d'r eerste verjaardag. Daarvoor was het buikschuiven. De jongste trekt nu al haar knieën onder zich en rolt sinds ze 10,5 week is dus dat belooft wat. Ben dat helemaal niet gewend dus vraag me soms af wat ik met een rollende baby moet hahaha.
Met 6 maanden teigeren achteruit, iets later vooruit met de buik op de grond. Nu met 9 maanden kan ze zelf gaan zitten, staan, stappen langs de tafel maar kruipt nogsteeds met buik op de grond
Tijgeren met 6,5 maand kleine stukjes en met 7 maanden echt. Kruipen kon hij met 8,5 maand, maar hij verkiest het boven tijgeren sinds 9,5 maand.
Het is wel grappig, mijn jongste is echt van het ontdekken en bewegen. Hij heeft de hele fase van zitten overgeslagen. Inmiddels gaat hij wel eens zitten en hij zit sinds 6 maanden ook gewoon in de kinderstoel. Maar ik weet gewoon niet wanneer hij echt zelf kon zitten, omdat hij het simpelweg nooit deed. Zodra ik hem neerzette, ging hij gewoon weer op zijn buik om te tijgeren. Het is dat hij het nu af en toe zelf doet en ik daardoor weet dat hij het al veel langer kan (ook omdat hij als ik hem neerzette wel gewoon stevig zat), maar verder... Vind het wel apart. Ik zie dan ook dat het stevig zitten en het zelf gaan zitten niet in zijn lijstje met ontwikkelingen staat.