Mijn dochter is bijna 14 maanden oud en ze weegt nu 8,5 kilo. Met haar verjaardag woon ze dat ook! Ze is 2 maanden lang niet aangekomen. Kan het geen kwaad en hebben meerdere kinderen dit? Ze is de afgelopen 2 maanden continu verkouzen/ziekjes! Ze kruipt niet en loopt ook niet dus ze verbruikt niet al te veel energie! Het ligt ook niet aan haar eetpatroon! 8.00 Flesje/bordje pap 200cc 10.30 Fruit 200 gram 12.30 1 a 2 bruine boterhammen + water 14.00 1 soepstengel/rijstwafel 16.00 Melk (neocate) 200cc 18.00 Groente (geen vlees) 200 gram 19.30 Flesje pap 200 cc
Isabella is ook vrij tenger. Ze was met 14 maanden, 81 cm en 9 kilo Ze eet genoeg, maar het is gewoon haar bouw.
Hier ook een dame die al 2 maanden stil staat met haar gewicht. Wel loopt ze nu de hele dag dus hier is het niet vreemd.
Mirre heeft ook een tijdje stil gestaan wat gewicht betreft. Zat toen echt weken rond de 7,5 kilo te schommelen en niet ziek geweest of wat dan ook. Was wel de periode dat ze begon met tijgeren/kruipen enzo. De laatste 2/3 weken begint er langzaam weer een stijgende lijn in te zitten. Schema ziet er prima uit. Heeft ze genoeg dan is het prima toch ... je kunt moeilijk gaan dwangvoeden! Geef je savonds alleen groente of ook pasta/rijst/aardappel? En dan nog iets van ei/vis/bonen?
7,5 kilo! Wat een verschil zeg, mijn zoontje is bijna 16 maanden en weegt ruim 13 kilo! Maar dat is ook een dikkertje (vanaf het begin al) Maar verder is het heel normaal hoor, na het eerste jaar komen ze gewoon niet zo snel meer aan. En als ik zo lees krijgt ze genoeg te eten, dus niet teveel zorgen maken!
Je moet het ook in verhouding zien natuurlijk, Al je kindje lang is, dan is het natuurlijk ook zwaarder.
Ze is wel 3maandne te vroeg geboren en eigenlijk is ze bijna 11 maanden oud, gecorrigeerd dan! Geboortegewicht was wel 843 gram.