Ik ga deze week ook beginnen invriezen vind het zo leuk haha Nog ongeveer 3 weken en we gaan proberen! Zijn worteltjes goed om mee te beginnen?
@ tacha: worteltjes is het eerste receptje in het opperdepop boek dus ik denk dat dat wel een goede is Ik begin ook met wortels.
Hier dus niet volgens de planning al begonnen met worteltjes (ze is nu 5maanden) !! Het was een groot succes, echt super om te zien! Ze heeft ongeveer 3 lepels opgegeten en maar lachen
hih ik kan ook niet wachten totdat Bas aan de fruit of groente kan. we zijn van de week al wel begonnen met rijstebloem in zn laatste flesje te doen (telkens een halve eetlepel meer, per 3 dgn dan). dan kunnen we zienofdat zijn darmpjes al wat minder gevoelig zijn. Hij eet/.drinkt ook erg veel. 6 aa 7 flessen van 180cc water (+6 schp). Hij eheeft de eerste 12 wkn veel last van krampen gehad maar we merken helemaal niks van krampen met de rijstebloem (tegen jbpm kon hij niet tegen). en kijkt ons het eten uit de mond we wachten wel netjes de 4 mnd af... succes ermee iig.