Hey meiden, Herkent iemand van jullie dit? Ik ben vanmorgen opgestaan met onderrugpijn. Ik heb ook wel eens last van mn onderrug als ik ongesteld word. Is dit een teken dat t niet goed zal gaan? Of is dit "normaal" ? Mijn test was vanmorgen wel gewoon positief.
Heb ik vorige week ook gehad, was toen 5 weken. Denk dat het komt, omdat alles wat rekt en zich settelt, zodat de beeb lekker kan groeien.
bij mij heeft het 2 verschillende dingen betekend. Bij de vorige zwangerschap had ik het icm bloedverlies en toen zette de mk ook door. Deze zwangerschap heb ik het rond een week of 8/9 ook gehad, erg spannend want was dezelfde termijn als bij de mk en daarna nog 2 goede echo's gehad, alles in orde hier.
Ik heb het ook heel erg gehad! Bij deze zwangerschap was het voornamelijk ook in het begin. Na 7 weken had ik nergens geen last meer van.
ik had dat ook rond nod!! moest er echt paracetamol voor innemen! alles is verder goed gegaan hoor, ben nu ruim 33 wkn zwanger! succes!
Hier ook af en toe flink last van onderrugpijn... Zal er wel bijhoren, net als de krampjes overal in mijn buik...
Ik had er de eerste weken ook last van. Echt een gevoel van ongesteld worden... zo'n zeurderig gevoel. Dacht dan ook dat ik een miskraam zou krijgen. Na week 8 ongeveer was het over.
Hoi ik had dat ook alleen iets later rond de 8 weken en ook krampen erbij hoef niets te betekenen hoor zie onderschrift
Bedankt voor jullie reacties! Heb verder niet echt meer last gehad alleen bij het zitten dat het zeurend aanvoelt. Het voelt een beetje als BI, zeg maar. Als ik ongesteld word, trekt het meestal naar mn bovenbenen, een zwaar gevoel, maar dat heb ik verder niet.