ben nog steed sniet ongi heb gister een test gedaan maar niks! ik hoop (raar) toch dat ik dan snel ongi word hoor al dat wachten wat vinden jullie nog een x testen heb nu 2 menstruaties gehad de 1e van de pil Edit mod: je onderwerp is voorzien van een duidelijkere titel, zou je hier wel op willen letten? Dank je wel!
hai klinkt misschien raar maar is zou het niet doen zou ff nog 2 a 3 dagen wachten. weet je een beetje hoe je cyclus is die afgelopen 2 keer. omdat je nog pas gestopt bent kan het toch wel veel veranderen. maar hoop voor je dat het snel lukt of toch raak is maar snap wat je bedoelt hoor. ik wilde ook wachten met testen tot dinsdag maar ja dat is makkelijk zeggen als doen. succes.
Je cyclus kan nu heel anders zijn. Dus ik zou geen geld meer verspillen aan testen, maar gewoon afwachten!
mijn menstruatie wa als volgt 6 aug door depil 31 aug nu nog niet mijn man gaat vandaag de persona halen
joh, je bent net gestopt met de pil. Probeer het een beetje los te laten. Ik zou gewoon een paar maanden rustig afwachten hoe je cyclus verloopt, desnoods temperaturen, dat geeft ook inzicht in je cyclus. Ik snap dat het lastig is, maar na het stoppen met de pil kan het maar zo 6 maanden tot een jaar duren voor je zwanger bent. sterkte met wachten, groetjes sanneke
Inderdaad Danielle - ik sluit me aan bij wat Sanneke zegt! Probeer jezelf niet gek te maken, meid. Ik begrijp best hoe lastig het is (want ik wil het zelf ook heel graag) maar probeer het een beetje los te te laten! Gemakkelijker gezegd dan gedaan, ik weet het - maar je zal zien - alles komt in orde! Temperaturen vind ik best wel een goeie tip! Ik doe het zelf ook en het maakt me wel wat rustiger Liefs Mirza