Hoi hoi, Ik mag de babykamer gaan bestellen en ze hebben bij de babydump nu een leuke actie dat je er een textielcheque bij krijgt t.w.v. 50 euro... Maar snap er niks van hoe dit in zijn werk gaat. Als ik mijn bestelling wil afronden geeft ie aan dat ik nog een cheque heb die ik mag uitgeven,maar wat ik ook kies hij blijft dit zeggen. Heeft iemend enig idee hoe dit werkt??
Hallo Goofie, ik zou naar een filiaal van babydump zelf gaan als ik van jou was... Niet alleen om de kamertjes dan in het 'echt' te zien, maar ook om je textielbon te kunnen spenderen . Het is toch fijner om alles 'live' te kiezen? Je hoeft het dan niet mee te nemen hoor, je kan het laten leveren op een bepaalde datum! Ik heb al meer besteld via de site, nog nooit problemen gehad, maar ik weet niet hoe het juist werkt met die textielbon... Contacteer hen misschien eens?
Ik heb het inmiddels geloof ik al door, alleen moet je echt minimaal die 50euro uitgeven. Babydump zit bij ons best ver vandaan en we hadden het kamertje al gezien. Ik ga maandag gewoon even bellen.. Thanks voor je antwoord!