Jullie hebben het over naar boven lopen om in bed te leggen, maar gebruiken jullie de kinderwagen dan niet ook om de kleine in te laten slapen? Wij hadden met Eva de box ook al staan toen ik zwanger was, inderdaad makkelijk om haar daar snel even in te leggen. Eva heeft nooit geslapen in de box, dat lukte gewoon niet (slapen lukte overdag sowieso moeilijk ). Overdag sliep ze in de kinderwagen, heel soms in de wieg boven en de box was om te spelen (vanaf een week of 2 vond ze de mobile al erg interessant). Wij zetten de box nu waarschijnlijk met 36 weken op. Boven staat ie sowieso in de weg en Eva kan dan nog even aan wennen dat haar tafeltje met stoeltjes ergens anders in de kamer staat.
Wij hadden de box ook al ruim tevoren uitgezet. Idd handig als je na de bevalling niet zo mobiel bent, om de kleine even in te leggen. Overigens hadden we wel een matrasje onder het boxkleed liggen, zodat ze ook kon slapen in de box. In de eerste 2 weken van de kraamtijd lagen de cadeaux in de box, gekregen kleertjes hingen aan de box. Nu ze 16 maanden is staat de box nog steeds, en wordt ook dagelijks gebruikt. Voor ons tweede kleintje staat de nieuwe box nu ingeklapt op de bovenste etage, maar zodra ik weer beneden kan komen na de bevalling, zetten we die erbij, weer met het matrasje erin.
Gewoon lekker doen wat jullie willen en je niks aantrekken van je moeder! En dat geldt niet alleen voor de box...
Bedankt voor de reacties,.. Heb gister weer even overleg gehad met mijn vriend, en die zei ook al dat het gewoon klaar moet zijn in april, dus dan staat de box er wel voor de bevalling gelukkig!. We wonen dan wel in een flat dus alles wel gelijksvloers. Hebben op dit moment nog wel de wagen boven staan, voor schoonmaken e.d. Maar ik weet niet of die na de bevalling ook boven is. want zie me zelf niet echt als ik naar buiten wil met onze kleine om dan ook nog die hele bak de trappen af te tillen, aangezien wij geen lift hebben. En helemaal bovenin wonen..
volgens mn moeder stond de box bij de geboorte van sophie al in mei, terwijl ik in sept was uitgerekend, leek me vroeg, maar volgens haar was het zo. nu ben ik eind maart uitgerekend, en sinds afgelopen weekend staat beneden.
Wij hebben de box meteen al gebruikt bij Ymke hoor. Lekker in de doomoo, dan had ze goed zicht. Liever dat dan bij iedereen op de arm... Nu mag ie van zo laat mogelijk erin, met 37 weken ofzo, Ymke zal wel even moeten wennen, maar dat kost geen weken. Deze beeb zal er ook wel goed gebruik van maken, met een peuter en hond in huis!
wij hebben hem rond 30 weken neergezet. Dan konden de katten er ook aan wennen. dat ze er niet in mochten liggen. We hebben de box na de geboorte gebruikt om de kinderwagenbak in te zetten en Emma sliep daarin.
Wij hebben hem van de week neer gezet. Het is een zilveren gespoten box en toen we de doos een stukje open deden kwam er een verschrikkelijke lak/verf geur vanaf dus nu heeft het even lekker de tijd om van die geur af te komen. En ik vind het ook wel gezellig staan moet ik zeggen. Het wordt zo lekker "echt" nou.
Wij hebben hem neergezet toen hij gekocht was (eentje, de andere is in de doos gebleven. Weet niet meer precies wanneer dat was... denk een week of 25. Hij stond niet in de weg en het keek zo gezellig Wij hebben hem meteen vanaf dag 1 dag de tweeling thuis was gebruikt. Overdag sliepen ze meestal in de box. Lekker bij ons beneden en saampjes erin, dus lekker knus.
ehm.... nog niet hier! over een week uitgerekend, maar ik denk dan: box zit echt in no time in elkaar en tot die tijd hebben we die ruimte nog lekker in de kamer.(denk aan lastig met stofzuigen, troepjes, stofjes die eronder komen enz enz) denk dat wij de box dit weekend er ook maar eens neer gaan zetten.
voor de geboorte al neergezet. en het was handig dat de box al stond, ookal was hij net een dag of 2 oud, om als je heel even je handen vrij moest hebben hem dan in de box te leggen
hier komt de box in April (ben uitgerekend eind juni) en ik ga hem direct zetten. of misschien een maandje later. Onze hond moet er aan kunnen wennen ook. en zo kunnen we ff uitdokteren waar die het beste staat.
Wij konden de box deze week ophalen en natuurlijk gelijk in elkaar gezet! En het staat zoooo leuk!!! Laat die baby maar komen met een paar weekjes!
Hier heeft mijn vriend die neergezet toen ik in het ziekenhuis lag met de oudste twee. We gingen naar het ziekenhuis om te bevallen, toen stonden ze er nog niet. En toen we 2 dagen later thuis kwamen uit het ziekenhuis met baby's waren ze er ineens . Tweede zwangerschap toen stonden beide boxen er nog. 1 is er voor de derde omhoog gezet en 'ingericht' toen ze bijna uit het ziekenhuis mocht (ruim 4 weken in het ziekenhuis gelegen) en de andere is voor de oudste twee samen geworden.
Wij zijn nu 27 weken in verwachting van ons eerste kind. Box besteld met korting bij Prenatal. Wat doe je dan met zo een pakket. Dus de box maar in elkaar gezet. Kortom hier staat de box klaar in de woonkamer.