Hallo, De afgelopen 4 weken heb ik modifast dieet gevolgt, dus 500 kcal per dag. De laatste week ben ik heel verkouden geweest en nu heb ik sinds gister koorts.. Gister heb ik over de dag niet meer weggekregen dan 2 shakes a 150kcal, en 1 cracker en een ei. Vanacht had ik al 39 graden koorts.. Vanochtend (waterdun) leek het beter te gaan maar ik raakte enorm aan de diaree, ik kan het gewoon niet ophoude.. heb denk al 20 keer gepoept. En nu heb ik 39,8 graden koorts. Vandaag heb ik ook echt niet meer dan 1 shake weggekregen en 2 bananen. Wanneer moet je de dokter bellen? Edit: Ik loop ook al de hele dag te zweven ( heel duizelig ) en enorm last van me buik.. echt steken.
Ik zou niet direct de dokter bellen, maar even niet meer van die shakes nemen en gewoon eten voor zover je dingen binnen kunt houden.
Het is van een afstand niet zo makkelijk om te zeggen wat je moet gaan doen. Als je het zelf echt niet vertrouwd kun je natuurlijk altijd de huisarts bellen of de dienstdoende dokter. Op zich kan koorts bij volwassenen wel een aantal dagen aanhouden overigens. En er heerst ook wel buikgriep. Ik zou het zelf nog een dagje aankijken. Maar dat is natuurlijk alleen als je het vertrouwd en dat kun je alleen zelf inschatten. verder zou ik idd stoppen met die modifast.
Heb je ORS in huis? Dat helpt in ieder geval om je vocht binnen te houden. Blijf drinken, dat is het belangrijkste en als je het niet vertrouwd, de huisarts bellen! Beterschap!
Klinkt mij in de oren als een buikgriep, zolang je maar genoeg vocht binnenblijft dat is het belangrijkste. Zou zelf dus ook nog niet de dokter bellen hooguit als het langer dan 3 a 4 dagen aanhoud. Beterschap!
ik bel de huisarts meestal pas na een week als het om mezelf gaat en als ik zeker weet dat het een griepje is natuurlijk. ik zou ook even je dieet laten voor wat het is en nu maar eerst opknappen en goed drinken.
ik had dat laatst ook en ik heb toen ors ook nog gebruikt en paracetamol en ik zou alsje het echt niet vertrouwd de dokter bellen. Als jij zoiets hebt ik trek het niet meer direct doen
Ik zou zeker een paar dagen vezelrijker gaan eten. En blijf veel drinken! Ik zou de dr bellen bij te hoge koorts 41 of zo, en bij bloed in ontlasting.
Zou idd dat dieet de deur uitschoppen. Koorts of geen oorts... 500 kcal per dag Dat an toch nooit goed zijn voor een mens?!
Modifast heeft mijn man gedaan toen hij voor de keuring (luchtmacht) snel moest afvallen om niet te zwaar te zijn voor die keuring Niet voor het een of ander, maar je valt er snel mee af maar zodra je stopt zit het er nog sneller aan... lijkt me ook niet de bedoeling.
Nou toen ik halverwege mijn zwangerschap was had ik ook een keer meer dan 39 graden koorts, ik heb toen gebeld voor de zekerheid en ik kreeg van de assistente te horen dat tot 39,5 - 40 graden bij een zwangerschap geaccepteerd werd en ik moest maar een paracetamolletje nemen..... Dus waarschijnlijk zal jij dat ook als antwoord krijgen (want je bent niet zwanger toch?) dus ik zou zeggen: gezond eten, genoeg drinken, bouillonetjes, thee, beschuitjes en ORS wil ook wel helpen tegen uitdrogen idd! Mocht het nu langer dan 2 - 3 dagen duren dan kan je altijd nog even contact opnemen met je eigen huisarts... Maar het zit in de lucht! Beterschap!
500 cal. per dag?! Ehhh hopelijk knap je snel weer op, maar denk dat je je weerstand behoorlijk naar de klote helpt met zo'n crash dieet.... Maar klinkt als een buikgriep, maar als je het niet vertrouwd zeker even bellen....