Die van mij staat sinds 1 december, die optie zie ik niet in de poll.. heb toch niet aan de sint gedaan
hier heb ik heb gister opgetuigt.vandaag de rest van de versieringen doen (ramen kasten en buiten etc etc) hij blijft hier trouwens staan tot drie koningen
Hij staat sinds gisteren, alle kerst-kaarsenhouders, kersthuisjes etc ook.. Alleen de kerstboom nog helemaal optuigen en de kerststukjes maken en alle lampjes ophangen bij de toog etc. Maar dat komt allemaal van de week!
wij hebben hem zaterdag (op sinterklaas ) neergezet en opgetuigd. Normaal doen we het zelfs al op 1 dec. omdat we geen sinterklaas vieren.
Ha ha mijn optie staat er niet bij. De dag na Thanksgiving. Dat wil zeggen de laatste vrijdag van november.
de 15e ga ik aan de slag.. weet alleen nog niet of ik dit jaar een grote kerstboom neem omdat mijn dochter er dan steeds inzit... hoe doen jullie dant eigenlijk met kleine kids?
Wauw. Ik had eigenlijk niet verwacht dat zo veel mensen hem al zo snel neer zouden zetten. leuk hoor!
Ik wilde 'em gister neerzetten, toen ik tot de ontdekking kwam dat we nog maar 2 luizige doosjes met ballen hebben (totaal 15 ballen ofzo, haha) en 1 slinger, en niet eens een piek! Ik heb 'm al een paar jaar niet neergezet, en dacht dat het wel weer eens tijd werd. Nu eerst maar eens gaan shoppen voor wat leuke dingen dan...!
Ik wou het eigenlijk zondag al doen, maar is er nog niet van gekomen. Ik denk dat ik het vanavond doe
van de week een keer. Wil m samen met mn dochter versieren, dus wordt sowieso na woensdag. Heb geen haast hoor...
Nou, hier in de straat is het al volop kersuhmus. Ik denk dat ik mijn boom eind deze week op zet. Gewoon even kijken hoe Yelena het vindt.