hoi meiden! ik ben er sinds vandaag achter dat ik zwanger ben. vanaf welke week heb je een eerste echo? & kunnen ze dan zien hoelang je precies bent? groetjes!
Zover ik weet doen ze het liefst een echo tussen de 10-12 weken om de termijn vast te stellen. Vaak de eerste rond de 8 weken. gefeliciteerd!!
Het verschilt nog wel eens per region of stad ofzoiets. Hier doen ze er een met 10 weken en met 20 weken. Vaker als je risico loopt, natuurlijk. En rond week 12 of 13 kun je er nog een krijgen als je de combinatietest laat doen, maar dat is uit jezelf als je onder de 36 bent en niet in een risicogroep valt, dus dan hoort het niet bij het gewone schema verder.
Hoi! Gefeliciteerd! In ben via de mmm zwanger geworden en heb toen met ruim 8 wk een echo gehad. De volgende bij de vk met 10 en 13 weken om de datum vast te stellen..als er verder geen bijzonderheden zijn doen ze de echo misschien met 10 of 13 weken pas maar geloof dat het erg verschilt per vk! Succes en geniet ervan!
Super gefeliciteerd over de echo durf ik niks te zeggen ik kwam er achter dat ik zwanger was een dag laten moest ik komen bij de verlos en was toen 10.4 weken