wanneer een 2de kindje

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Miran6, 22 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Miran6

    Miran6 Actief lid

    31 jan 2010
    322
    0
    0
    NULL
    NULL
    Natuurlijk heb je het niet voor het zeggen, en vooral niet al er "speciale" omstandigheden zijn...
    Maar ben wel nieuwsgierig wanneer jullie een 2de kindje kregen.
    Hoeveel jaar zit er tussen...

    Of voor de vrouwen met 1 baby en die er nog 1 willen....
    Wanneer zouden jullie graag een 2de baby willen ??
     
  2. Minny

    Minny Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.647
    2
    0
    Wij kregen ons tweede kindje toen onze dochter bijna 22 maanden was. Ondertussen zijn ze 28 maanden en 7 maanden.

    Heel druk maar ontzettend leuk!!!!

    Was overigens beide keren zeer snel zwanger..
     
  3. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Mijn dochter is morgen 6 maanden en wij zijn al bezig voor een 2e.
     
  4. mroos

    mroos Niet meer actief

    Ik weet het echt nog niet, voorlopig nog niet in ieder geval haha.
     
  5. Antares

    Antares VIP lid

    17 nov 2008
    19.894
    3
    38
    wij wilden direct ervoor gaan, maar omdat het bij dochterlief ook niet makkelijk ging....gaat het nu ook niet makkelijk.

    Dus er zithelaas wat meer tijd tussen als we wilden, ik heb gezegd niet meer als 4 jaar....maar die grens is ondertussen al verlegd hihihi
     
  6. chani13

    chani13 Lid

    25 jan 2010
    90
    0
    0
    Ergens in Gelderland
    Wij willen volgend jaar voor een tweede gaan (maar heb er nu al zin in:))
     
  7. citta

    citta Fanatiek lid

    10 nov 2007
    1.023
    0
    0
    [url=http://www.zwangerschapspagina.nl][img]http:/
    rotterdam
    hoi

    onze dochtertje is 21 maanden oud
    en wij zijn nu al 6 maanden bezig voor de 2e
    maar moet zeggen we zijn er niet zo mee bezig als met de 1e
    en wij hebben ook geen haast
    we hebben een gezonde meid en we weten dat het ons gaat lukken
    en voor ons dochtertje waren wij oook 7 maanden bezig
     
  8. fafje

    fafje Niet meer actief

    we willen ongeveer als die kleine 8/9 mnd is weer proberen!...hopelijk voor mn zoontje 1 is zwanger te raken,,,maara dat weet je maar nooit
     
  9. Miffy77

    Miffy77 Fanatiek lid

    9 jan 2009
    2.725
    3
    38
    Maastricht
    Zie mijn banner :)

    Ik ben nu heel pril zwanger van nummertje 2, en zou dan de eerste week van juli uitgerekend zijn. Op 7 juli wordt Julie dan 2 jaar. Dus een leeftijdsverschil van precies 2 jaar!
    Lijkt ons een leuk leeftijdsverschil voor de kinderen. Maar wat ook meetelde, is dat ik nu 33 ben voor mijn leeftijd ook niet te lang wilde wachten.
     
  10. bloem2

    bloem2 Niet meer actief

    Mijn zoontje is nu 3 maanden, als ik het voor het zeggen zou mogen hebben zou ik het liefst een verschil van ongeveer 2 jaar willen hebben. Een lente kindje lijkt me wel erg leuk dus dan zou er net geen 2 jaar tussen zitten als mijn wensen uit zullen komen want mijn zoontje is in juli jarig... Leuk he dat fantaseren:D
     
  11. kat

    kat Fanatiek lid

    21 mrt 2006
    1.402
    2
    0
    Bij ons zit er 2 jaar en 11 maanden tussen. We zijn begonnen voor een tweede toen ons eerste 2 jaar is geworden.
     
  12. Stephanie20

    Stephanie20 Fanatiek lid

    6 mei 2007
    1.502
    47
    48
    student
    België
    Wij zitten hier nog steeds in een dilemma. Onze dochter is nu bijna 15 maand. Toen ze 11 maand was, ben ik terug zwanger geworden, het was niet bepaald de bedoeling maar we waren er super blij mee. Jammer genoeg is dit een miskraam geworden. Nu weten we niet echt wat we willen. Mijn gevoel zegt dat ik er gewoon voor moet gaan, maar mijn verstand zegt dat ik best nog wacht tegen dat mijn dochter 2 jaar is. Er zijn zoveel factoren die meespelen bij de beslissing wel/niet een 2de kindje. Wij denken dat het voor ons het beste is om nog eventjes te wachten. Ik sta in het onderwijs en zou graag eerst vast benoemd worden voordat ik een 2de x zwanger wordt + ik ben nog jong dus waarom zo'n haast. Maar aan de andere kant, onze dochter is een zeer sociaal meisje en zou het waarschijnlijk wel leuk vinden om een broertje of zusje te hebben. Nuja de tijd brengt raad!
     
  13. YellowButterfly

    YellowButterfly Niet meer actief

    Wij zijn begonnen toen onze dochter 9 maanden was :) Er zit zometeen 19 maanden tussen hopelijk!
     
  14. MamavanDane

    MamavanDane Bekend lid

    23 sep 2009
    916
    2
    18
    Centralist meldkamer
    Voorschoten
    Wij denken er nu over om als de kleine man 2 is te proberen voor nog een kleintje.
     
  15. Storm

    Storm Niet meer actief

    In verband met PCOS hier (en leeftijd van 31 en 33) hebben wij besloten om de natuur zijn gang te laten gaan. Pas na negen maanden (na de bevalling) kwam mijn cyclus weer op gang en ik mag mijn handjes dichtknijpen want ben nu zwanger van de tweede. Heel pril nog, tussen de 7 en 9 weken.
    Als het allemaal goed mag gaan zal er 20 maanden tussen zitten.
     
  16. wij zijn aan een 2e begonnen toen julia 8 maanden was en het heeft uiteindelijk bijna een jaar geduurd voordat ik zwanger was dus zit er straks 2 jaar en 3 maanden tussen

    xxxxxxxx
     
  17. Miran6

    Miran6 Actief lid

    31 jan 2010
    322
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat leuk om al die verschillen te lezen :) :)
    Hiervoor heb ik een buitenbaarmoederlijke zwangerschap gehad en ben ook een eileider kwijt geraakt. Bij de zwangerschap van mijn zoontje heb ik veel onderzoeken gehad en spanning en ik weet niet of ik daar nu al weer zin in heb. Ook heb ik geen geweldige bevalling gehad, dus bij ons zal de tijd het leren.
     
  18. Diddlmouses

    Diddlmouses Fanatiek lid

    Wij gingen met 10 maanden voor een 2e en nu zit er dus 19 maanden tussen mijn meiden, zoooooo gezellig!!
     
  19. joel

    joel Fanatiek lid

    10 jun 2007
    1.162
    0
    0
    kapster
    best
    wij gingen er voor teon jason 11 maand was en net na zijn verjaardag kon ik testen en ja hoor zwanger. meteen en bij jason en mk ook al snel maar had dit niet verwacht. ze schelen goei 20 maanden dus kunnen lekker ravotten. en druk huh ja dat wel maar als ze ritme hebben is t wel te doen haha komt er zo in
     
  20. Noukie1805

    Noukie1805 Bekend lid

    4 feb 2009
    665
    0
    0
    Het liefst...NU NU NU, maar ja meisje is pas 3 maandjes. Even wachten tot ook man lief er weer aan toe is ;)
     

Deel Deze Pagina